Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki rendelt már az aliexpressrő...

Ki rendelt már az aliexpressről, miket tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Először rendeltem az oldalról 2 terméket is 4 napja , hogy megkaptam a nyomozási kódot , azóta is rákeresek és semmi , nulla találat , kell esetleg várni még pár napot vagy már amikor megkapom a kódot kellene irja , hogy mi van a csomagommal?
2013. nov. 14. 09:35
 1/8 Linkoln ***** válasza:
100%

Hali. Ne parázz. A (tracking kód nem nyomozási kód.. :D) csomagot azonosító száma akkor lesz használható, ha a feladód elvitte a postaszolgálatnak és a postaszolgálat elvitte egy logisztikai központba ahol beregisztrálták, vagy akkor ha kiment a postaszolgálat, és bevitte a logisztikai központjukba ahol beregisztrálják.

Egy DHL, EMS stb-nél ez gyors. Kína, hongkong, singapore, stb nem mondható gyorsnak. Legyél türelmes, ha ilyen helyekről vásárolgatsz, akkor türelem nagyon fontos.

Ha szimplán nem fogják beregisztrálni, mert mondjuk kamu volt (Van bőven) vagy az eladó túl olcsónak találta, és nem küldi el, akármi. Akkor kb 5 nap míg "postázza", 60 napot vársz türelmesen, majd indítassz egy vitát, ahol legalább 10 napot úgy is elszúr az eladó a hülyeségeivel (Kínaiakkal nem lehet tárgyalni) aztán bevonjátok a 3. felet a vitába, aki nagyon ráérősen 2 szavas kommenteket fog tűzdelni hetente egyszer kb... Mire újra látod a pénzed, hogy megrendeld mástól, és meg is érkezzen, addigra elmegy legalább 4 hónap. Úgyhogy türelem... :D 4 nap az semmi. Ha egy hónap mulva még nincs beregelve írj privátot, segítek.

2013. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10.29en kuldtek ki a trackinget aztan csak 11.10 kerult be a rendzsrbe... meg 34 nap van hogy megjojjon csomag :)) De az olcsosagnak ara van. nyugi
2013. nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
okt 31-én kaptam tracking kódot, ami azóta nem frissül.. Azóta megérkezett egy tracking nélkül ugyanakkor feladott csomagom is. Egy viszont nem érkezett meg már több, mint másfél hónapja.. Arról lemondtam. Szóval szerintem nagy lutri...
2013. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
DE a elgtöbb helyen 60 napos a szállítási idő úgyhogy még van esély, hogy megkapjad. Én mondjuk csak olyantól rendelek akinek már van jó sok értékelése persze ez sem garancia...
2013. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is a küldőktől, inkább a magyar postától tartok... a regszám nélküli küldemények CSODA, ha megjönnek...
2013. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

100%-ban megbízható oldal, ám tudnék róla beszélni :)

...

Ritkán de előfordul hogy eltűnik 1-1 csomag :)


Nézd csak : RB586406185CN


Több mint 3 hónapja jön a csomagom...

2013. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Linkoln ***** válasza:
82%
Nem olyan ritka.. Eladófüggő. De szerencsére egy open disputeval még 2 hónap alatt elintézed az ügyet.. Akkor újra megrendeled és alig fél év alatt rossz esetben is megjön.. :D
2013. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Linkoln!

Nagyon optimista vagy!

2016. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!