Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri megvenni egy kombájnt?

Megéri megvenni egy kombájnt?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvező, 3 millióért tudnék hozzájutni egy rendbetartott, garázsba tárolt, klímás, szervós kombájnhoz, gabona, kukorica, napraforgó, repce asztallal, asztalszállítóval. Magyar iratokkal. Ahogy kiszámoltam, itt 15.000 Ft/ Ha az aratás, ebből kb fele haszon, és napi 15-20 Ha-t lehet levágni. Tehát napi 100-150.000 Ft haszon lenne, és búza szezon 2x, meg a kukorica. Tehát már első évbe visszahozná az árát, utána csak a hasznot hozná, évi pár millát. És most lenne is kezdőtőkém, meg ismerőstől lenne, és részletre is ideadná. Kereslet lenne, mert aki itt jelenleg csinálja, azt úgy útálják az emberek, hogy sokan másik városból hívtak kombájnt. Mennyit kéne költeni rá, azt nem tudom. Meg úgy tudom, hogy vezetni lehet sima b-sel is, de üzemeltetni csak nehézgépkezelőivel. Így van?
2013. nov. 19. 23:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!