Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Arbitrázs fogadásról tapasztal...

Arbitrázs fogadásról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 12:04
 1/5 hookuszpook ***** válasza:
89%
Az egyetlen fogadási módszer, amivel nyerni lehet. Ha részletesen érdekel, és az is, hogyan működik, keress rá a sportbefektetés szóra.
2013. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%

Arról persze nem ír az oldalad, mi van ha döntetlen egy mérkőzés :)


Erre megy ki a játék, 30-ból 1 játék döntetlen akkor a fogadóirodának már nyereséges. Az oldalad le van velük szerződve részesedésért + te fizetsz a programért, ami csak az irodák fogadási értékeit figyeli...


Ez olyan mint a rulett tuti 1000000%-os szisztéma, amit ki más tár a nagyvilág elé mint megváltó messiás? Igen ki más mint a rulettes cég :D

1-et a feketére ha bukód, akkor 2-öt a feketére, majd 4-et, majd 8-at és így tovább persze ezt euróban. Mindezt a cég osztja meg velünk tuti biztos nyerő szisztémaként...

2013. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hookuszpook ***** válasza:
77%

De, ír!


Mielőtt ilyen határozott véleményt leírsz, előtte érdemes lenne elolvasnod és megismerned a módszer és a szoftver működését.


A ruletten és a sportfogadásban is a duplázós rendszer egyértelműen veszteséges a fogadó számára. Ha olyan kérdéseknél elolvasod a válaszaimat, amik ezzel kapcsolatosak, láthatod, hogy én is ezt írtam.

A honlapon leírt módszernél nincsen duplázás, nincsen semmiféle kombináció, minden meccset külön kell kezelni, így nem fordulhat elő, hogy a tét folyamatos növelése miatt a végén egy óriási bukás lesz belőle.


Azt az egyet jól látod, ha szerződve lennék az irodákkal, akkor biztosan olyan stratégiát ajánlanék, amin a fogadó veszít, de nem vagyok.


És végül a "döntetlen probléma", amiből ezt a határozott (és teljesen hibás, másokat is félrevezető) véleményt megalkottad. Tartok egy kis sportfogadás leckét neked:

1. Vannak fogadástípusok, amelyeknél csak két eredmény létezik, még döntetlennél is. Pl.: Ázsiai hendikep (AH -0,5/AH +0,5; AH -1,5/AH +1,5; AH -2,5/AH +2,5...), Gólok száma alatt/fölött (U/O 0,5; U/O 1,5; U/O 2,5...)

2. Vannak fogadástípus párok, amelyek két fogással lefedik a teljes eredmény, még a döntetlent is. Pl.: Egy esélyes/Két esélyes (1/X2, X/12, 2/1X), Egy esélyes vagy Két esélyes/Ázsiai hendikep (1/AH +0,5; AH 1X/AH -0,5...), Egy esélyes/Európai hendikep (1/EH1...)

3. Vannak fogadástípusok, amelyeknél egy bizonyos eredmény esetén az irodák visszatérítik a tét összegét, még döntetlennél is, mivel ilyenkor se ők se a fogadó nem nyer. Pl.: Ázsiai hendikep (AH 0/ AH 0, AH -1/ AH +1...), Gólok száma alatt/fölött (O/U 1; OU 2; OU 3...)

4. A szoftver képes 3 irodát is kombinálni, azaz kezeli a 3 esélyes fogadástípusokat is, amibe, ugye, a döntetlen is beletartozik Pl. 3 esélyes fogadás (1/X/2). Talán ezt ismerted. De vannak bonyolultabb 3 esélyes fogadások is, amelyek kombinációjából szintén megoldható, hogy valamelyik biztosan nyerjen. Ezeket összeállítani nem egyszerű feladat, viszont attól még léteznek. Erre alkalmas a szoftver, hogy az ezekben rejlő lehetőségeket is ki lehessen használni.


Természetesen vannak olyan meccsek, fogadások, amelyek nem biztosítják a 100%-os nyerést, azok nem is szerepelnek az ajánlatok között. Ha csak azt megtetted volna, hogy elindítod a szoftvert és utánaszámolsz, hogy mi történik abban az esetben, ha megjátszod az egyik ajánlott eseményt, a fentiekre magadtól is rájöttél volna, de ettől függetlenül várom a további meglátásaidat, kérdéseidet.

2013. dec. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Haha, még mindig gondolkodik a válaszon.

Amúgy jó dolog a Martingale módszer, csak végtelen pénzed kell legyen. :)))


No de, hogy az arbitrázshoz is hozzászóljak. Én csak most ismerkedem a témával. Bár, régebben is felvetődött bennem, hogy mi lenne ha utánanéznék ezeknek az eltérő oddsoknak, de valamiért gyorsan elvetettem, biztos azt hittem, hogy hiába térnek el a bukik, attól még egymáshoz viszonyítva úgy alakítják, hogy ne lehessen rést találni.

Tévedtem :D

Egyébként, a honlapot te készítetted (?), mert látom, hogy az ezzel kapcsolatos kérdések mindegyikénél "megemlíted". Köszönöm a kezdők nevében.

Nekem már rohadtul elegem van a rizikós fogásokból. Most hétvégén is kihullott a hajam a Real Madrid szerencsétlenkedése miatt.

Persze-persze, nyilván tisztában vagyok vele, mindenki a tuti módszert keresi, a Szent Grál-t. Az sajnos nem létezik, és ez sem az. Ebben is van kockázat, de minimális, és az is főleg emberi hiba, figyelmetlenség, lassúság, de mondjuk egy nem ajánlott fogadóira is okozhat veszteséget (bár szoftver, vagy alapos utánajárással ez is kizárható), stb. Ez az én véleményem. Mindez, csak így kezdőként, látatlanba.

Apropó szoftver, soak írják, hogy minek fizetni, hiszen van egy rakás ingyenes oldal ami ugyanúgy mutatja az arbitrázs lehetőségeket? Igen, de a szoftverek ennél többet nyújtanak azért, nem igaz?!


Van egy kis megtakarításom, amivel gondolkodom, hogy belekezdek (~ 2 millió Ft).

Először kicsiben, bár félek, mert ismerem magam, türelmetlen típus vagyok, ezt a Forex-ben is megtapasztaltam, de valahogy mindig vonz az online pénzkeresés. Hinni akarok, mint Mulder ügynök, hogy létezik ilyesmi, és nem csak fikció. :))

Jogilag ez amúgy mi? Ha pl van bizonyítottan "rendes" állásom, ergo rendszeres jövedelmem, akkor ez hobbitevékenységnek minősül? :-)

2016. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hookuszpook ***** válasza:

Azért említem a honlapot, illetve javaslom első nekifutásra az elolvasását, mert a módszer összetettsége miatt lehetetlen elmondani pár szóban, hogyan működik. Annak pedig nem lenne értelme, hogy ugyanazt bemásoljam ide minden egyes alkalommal. És nem azért hivatkozom rá, mert én írtam és csak az lehet a jó, hanem mert úgy gondolom, hogy sikerült aránylag átláthatóan és nagyjából minden lényeges dolgot egy helyre összegyűjteni.


Igen, egy szoftver az arbitrázsok összegyűjtésénél többet nyújt. Illetve inkább azt mondanám, hogy van egy szoftver, amelyik ennél sokkal többet nyújt. Természetesen, mint az élet minden területén, itt sem ez a legolcsóbb, viszont ár/érték arányban verhetetlen. Nem írom itt le, hogy miben, mert gondolom, elolvastad, aki meg leszólja, annak úgyis mindegy. Esetleg csak annyit, hogy nem mindegy, hogy az adott pillanatban az aktuális oddsokat mutatja vagy egy 25-30 perce volt állást, ami használhatatlan.


Az, hogy van-e valakinek "rendes" állása nem befolyásolja, hogy a sportfogadást legálisan vagy nem legálisan végzi. A magyar állam nem szereti az online szerencsejátékot, igyekszik akadályozni is, ebben van némi pereskedésig fajult vitája is az EU-val. Ebben a dologban semmiben nem különbözik az arbitrázs fogadás a normál sportfogadástól.

2016. márc. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!