Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki regisztrál álláskeresőként...

Aki regisztrál álláskeresőként,20 éves, mennyi az esély, hogy kap munkát?

Figyelt kérdés
Fodrászként végeztem, most fogok érettsgéizni estin, ha regisztrálnék az álláskeresőbe, szerintetek kaphatnék valami munkát? Olyat, ami mellett tudok járni az esti gimibe (heti kétszer délután). Érdemes regisztrálni?
2013. nov. 20. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
érdemes, mert más pénzre nem igen számíthatunk. én 3 éve várom a csodát, de semmi.
2013. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
1 évig voltam regisztrálva, felőlük meg is d*g*lhet az ember, persze ha késel 1 napot a lejelentkezésnél akkor le is b*szn*k miatta. Nos ezután töröltettem magam.
2013. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A munkaügyi biztos nem fog munkát adni, azok csak a nyilvántartás és a pofavizit miatt vannak. Esetleg a kirakottak között nézelődhetsz, de ott kb. vagy orvost, vagy CNC maróst keresnek, fodrászt sose láttam.

Viszont valóban, ha később valami támogatást akarsz az államtól együtt kell működnöd.

Munkát magadnak kell találnod, nem fognak vele megkeresni.

2013. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Linkoln ***** válasza:

Igen, keresni kell a munkát. Sajnos ma, nem kell a munkakeresőnek keresgélni :/

Persze szakmája is válogatja. Pl egy elektronikai, és gépészeti végzettségű, angolul beszélő, informatikában jártas, jó beszélőkével bíró ember ha td maga mögött némi tapasztalatot nem okoz gondot az álláskeresés.

Fodrászként nehezebb. Jó fodrász sokat ér. De azt neogy nehéz átadni a munkaadónak hogy jó vagy-e. Egy önéletrajzban pláne..

El kell adnod magad. Aztán bizonyítani. Legyél ügyes, és szerezz tapasztalatot. Az a nehéz része. Ha már van híred, meg tapazstalatod akkor nincs gond.

2013. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!