Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Még van esélyem, hogy vesztesé...

Még van esélyem, hogy veszteség nélkül abba tudjam hagyni/bináris opciók/?

Figyelt kérdés

Sajnos végig nem olvasva a feltételeket egy bináris opciókkal (adott idő alatt meg kell "tippelni" hogy merre mozdul el az árfolyam) kezdtem el kereskedni. Nagyban örültem az elején, hogy az 500$ befizetésem mellé hozzáadtak 1000$ bónuszt is. Viszont kiderült számomra az is, hogy pénzt csak úgy tudok kivenni, ha a bónusz 40 szeresével (40.000$!! ) kereskedtem már. Ekkor mellesleg a bónusz összeg (1000$) hozzáíródik a valódi pénzemhez.


Ebbe komolyabban belegondolva, rájöttem, hogy ez szinte lehetetlen vállalkozás, hogy ezzel pozitívan zárjak. Mert ugye a 40.000$ -ral a kereskedés 320 napba tartana körülbelül (napi 5x25$-ral számolva, nem beszélve még azokról a napokról, melyeken nem tud az ember géphez kerülni, tehát durván 1,5 év lenne az az idő, ami alatt ebből pozitívan tudnék kijönni /akkor viszont az 1000$-t hozzáírnák már a számlához/.


Nem beszélve arról, hogy a kb 50 kereskedésem alatt -350$ban állok, tehát 150$-om van(+ az 1000$ bónusz) mellyel tudok kereskedni. Ha 150 $-nyit veszítek, akkor a bónusz összege is eltűnik a számlámról, tehát abszolút lenullázódom.


Jelenleg úgy állok, hogy megpróbálnék 1 db szinte biztosnak mondható kereskedést lebonyolítani, mellyel a számlán lévő összeg 1500$-t érné el, és ekkor kiszállnék.

(Úgy vannak ezek a kereskedések, hogy akár 187 %ot lehet visszakapni egy nyert opciói után, de ha veszít akkor pedig elúszik a befizetett összeg. Ekkor 500$-t, az eredetileg befizetett összegemet vehetem fel, mert ugye az is benne van a szabályzatban, hogy ha úgy akar felvenni az ügyfél(én) pénzt, hogy a bónusz 40x-esét nem forgatta meg, akkor hiába van pozitívban akkor is csak max a befizetett összeget veheti fel.


Mellesleg annak is gyanúsnak kellett volna lennie, hogy regisztrációkor a személyiről, bankkártya mind2 oldaláról és egy közüzemi számláról is fénymásolatot kellett küldenem.

Tudom, hülye voltam, de most azon vagyok, hogy lehető legkisebb veszteséggel lezárjam ezt az ügyet.


Köszönöm ha elolvastad, kicsit hosszú lett, tanácsokat várok!



2013. nov. 20. 21:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát igen, nyilván örömmámorában ide is egyből megírta volna a sikert. Szomorú ez, a legtöbb ember beleesik a "visszanyerem" csapdájába. Tudom, én is átéltem ezt... Mondtam, hogy mentse a 150-et, sajnos hiába... :/
2013. dec. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Üdv. 337$ dollárral zártam és kiderült az, hogy ha 1000 alá megyek akkor se nullázódik a számla, de én nagy örömömben itt fejeztem be, ez is elég sok kockázat volt nekem, még nincs elég tapasztalatom hozzá.
2013. dec. 1. 23:21
 13/19 Gybor válasza:
Melyik cégről van szó?
2014. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
36%

Senkinek nem ajánlom, olvastam ezt a hozzászólást még mielőtt belekezdtem és ugyanaz lett a történet vége. 500 EUR összegből 170. Irigylem a 337 összegedet, de engem nem érdekel. Soha nem hittem a szerencsejátékban és ez olyan találmány, hogy elhiteti az emberrel, hogy ez nem a véletlen műve és biztonságos.

Profi előrejelzésekkel sem működik biztonságosan és itt nem arról van szó, hogy mert nem kockázatmentes a dolog és kisebb százalékos tévedések lesznek, ha mindent figyelembe veszel. Demo számlán meg kap az ember 100.000 dollárt, aztán veszít 50.000-et, majd nyer rengeteget és ott sem feltűnő, hogy akkor sikerült nagyobb összegre tenni, amikor szerencsejátékozott. Ennek semmi köze a tőzsdéhez, csak tippek, mint sportnál, csak gyorsabb idő alatt fogy a pénz, nagyobb tétekkel.

2014. nov. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
65%
Hello!Nos hát ez pedig jó féle pénz keresési mondszer,csak előszőr végig kéne olvasni a feltételeket,én is ugy tettem és a bónuszt el tudtad volna utasitani is:) Irtál volna a supportnak hogy nem kéred a bónuszt oszt le veszik a számládról és mehet az akcio :D én,figyelj 1 hónap alatt több milliot keresek ezzel a binários opciokkal,mert 1.nem átverés,2.okosan játszok és meg fontoltan:) én a helyedben irtam volna a supportnak bármikor hogy a bónuszt nem kéred és kész :) utána meg nagy tétekben játsz okosan és nem ilyen apro pénzeket fogsz keresni:D
2015. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Valóban ha az ember felkészületlenül csak tippelget akkor ne várjon profitot, az a baj ezzel hogy mindenki egy nap alatt kis energiabefektetéssel akar pénzt keresni, utána kell olvasni, tájékozódni, megtanulni az alapokat és jó stratégiával kicsivel elkezdeni ehhez pl. ez az oldal [link] jó segítséget ad.
2016. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
bocsi így [link]
2016. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Pergamon62 válasza:

A bónuszt nem kötelező elfogadni, sőt tanácsos nem elfogadni! Gondolod, hogy ha ezer dolcsit ad, nincs annak ára? A bróker a pénzedet akarja elszedni! Nem az célja, hogy bankszámládat gyarapítsa, hanem a sajátját!


Ennek ellenére lehetsz sikeres ha kis összegeket nyersz, és azokat kéred ki, pár száz dollárt! Ha nagy összeget nyersz és azt kéred ki, zárolja a fiókodat, és annyi! Arra hivatkozik, hogy nem megfelelő volt dokumentációd, amit beküldtél a személyazonosság és a lakcím igazolására!


Az iq option platformján bináris kereskedéssel jó kis összeget tehetsz a bankkártyádra, turbó rövid idő alatt!


Arról beszélek, hogy hogyan tudsz egy reális összegből pénzt csinálni. Olyan pénzt ami folytonosan a rendelkezésedre áll!


[link]

2016. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Pergamon62 válasza:

Az iq option nagyon sokat fejlődött jó irányban 2016-ban! Professzionális a kereskedési felülete! Nagyon felhasználó barát! A pénz is 3 napon belül a számlán van!


A bróker minden lehetőséget megad, hogy sikeres legyél! Nyithatsz demo számlát! Nem kell befizetned semmit sem! Egy email cim és egy jelszó kell csak! 10$ elkezdheted a kereskedést a minimum opció 1$!


[link]

2017. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!