Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Közeleg a 18. születésnapom...

Közeleg a 18. születésnapom és úgy döntöttem, hogy szerencsét próbálok zsebpénzgyűjtés céljából. Milyen kaparós sorsjegyet vegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 10.000 forintot szánok rá, vegyek 50 db 200 forintos kis nyeremenyű sorsjegyeket, vagy 10db Bukszát, ami 1000 Ft, de nagyobb nyereménylépcső van, vagy vegyesen, fele-fele arányban?
2013. dec. 13. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Buksza az jó,plussz a én a piramisosra is szavazok az is marha jó,1sorsjegy amin 3piramis van a nevét igy nemtudom fejből...
2013. dec. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eddig csak piramisosat kapartam ritkán, egyszer valami Lila mèhecskèsen nyertem 5000-t. Mindket kaparosnal 30% a nyeresi esély, de a Bukszàn ìgy sokat lehet bukni :/
2013. dec. 13. 00:31
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen mindegy milyet veszel, csak arra jó, hogy elveszítsd a pénzed. :(

Persze még mindig jobb, mintha cigire költenéd. :)

2013. dec. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
10.000Ft-ból csinálj egy fasza kis szülinapi bulit a barátaiddal. (ha vannak) A szerencsejáték a vesztesek sportja.
2013. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

:-) az, hogy néha kifogsz egy kisebb nyereményű sorsjegyet nem jelenti azt, hogy ha tömegével veszel ezekből a sorsjegyekből, akkor tutira mentél...

Inkább költsd másra, akkor nem fogsz bosszankodni!

2013. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Most a kérdésed az, hogy mire verjél el 10 000Ft-ot, vagy hogy hogyan spórolhatsz?


Pénz elszórásra jó a kaparós sorsjegy, de ha spórolni szeretnél a kaparás mellett akkor a seggeden levő tojáshéjat kaparjad le...


Zsebpénzgyűjtés kaparással, max ha más fenekét vakargatod :D

2013. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szerintetek miert emeltem ki, hogy szuletesnapom van? Azert mert ez az egyszeri alkalom, nem sajnalom ezt a penzt ra, mert tobbe nem lesz ilyen. Lehet veszitek, de lehet nyerek vele. Es? Egyszer csak megtehetem.

Csak segitseget akartam kerni, hogy melyik az ajanlatosabb, de latom egybol jo magyar mentalitas szerint tamadas eri az embert.

2013. dec. 13. 14:39
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Bocsánat, ilyen ro*hadék magyar mentalitással vagyunk megáldva, hogy egyből letámadunk, és próbálunk lebeszélni hogy butaságra verd el a pénzed. Mivel direkt kiemelted hogy a 18. születésnapod, és nem sajnálod a pénzt, csak felvetettem mint értelmesebb alternatívát hogycsinálj valami kis szülinapi bulit a barátaiddal, és érezzétek jól magatokat, ahelyett hogy esetleg a semmire versz el 10.000Ft-ot. Ez nem letámadás volt, csak egy tanács...
2013. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rád kifejezetten nem gondoltam, az utolsó válaszoló írt bunkó hangnemben.
2013. dec. 13. 17:34
 10/12 anonim válasza:
55%

Szerintem egyszer az életben rá lehet ennyit is szánni egyszerre. Nincs ebbe semmi rossz. Csak nem szabad rendszeresen, meg nem úgy kell hozzáállni hogy biztos nyersz. Mert egyáltalán nem :D

Szerintem vegyél:

1 db Buksza

1 db Boldog Karácsony

10 db Black Jack

10 db Fáraók Kincse

10 db Monopoly

Én ezeket szoktam venni.

Persze nem 10000 Ft értékben :) és nem mindig.

2013. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!