Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fiatalok! Ti hogy tettetek...

Fiatalok! Ti hogy tettetek szert saját lakásra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én ismerősi körömben csak azoknak van lakása 25 év alatt, akik örököltek vagy a szülőktől kapták. Szerintem manapság enélkül szinte lehetetlen lakást szerezni, kb. 500-ból egy embernek sikerül.
2013. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

21 éves koromtól dolgozom, 23 éves koromban a saját félretett pénzemet _FORINT_ hitellel kiegészítve vásároltam a lakásomat. A havi törlesztők beleférnek, kijövök a maradékból, és már kevesebb van vissza, mint amennyi év eltelt.

Ez lenne a normális módja.

2013. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akit én ismerek és 30 alatti, az mind szülői segítséggel tudott lakást venni. Nem mondom, hogy ez az egyetlen módja, de én ezt tapasztaltam.
2013. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Jigoló vagyok
2013. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
28 éves koromra sikerült lakást vennem, hitel és szülői segítség nélkül. 4 évet(pontosabban 4 nyári és 4 téli szezont) dolgoztam osztrák hotelekben, az ott megtakarított pénzből vettem a lakást.
2013. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És mit "jigolsz"? Nem gigolóra gondolsz?
2013. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Sehogy. ha lenne pénzem se vennék saját lakást. "Örülök" hogy megszabadultam a szülői házból, nem fogom ég 1x helyhez kötni magam bármivel és bárkivel is. Ehhez túl nagy a világ és túl nagy a tudásvágyam.
2013. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd saját lesz ha letelik a hitel. Ma már mindenki így tud csak venni.
2013. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22 évesen vettem. 18 éves korom óta diákmunkáztam szorgalmi időszakban, az egyetem alatt minden nyáron külföldön dolgoztam egy hotelben (3 nyarat), 21 évesen diplomáztam,és azóta dolgoztam. kb 6 millió forint megtakarítást tudtam félretenni, úgy,hogy félévente 200ezer ft volt a tandíjam.
2013. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!