Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy futár ilyet megtehet?

Egy futár ilyet megtehet?

Figyelt kérdés

Az 576-tól rendeltem neten egy játékot. Pénteken hívott, de nem voltam telefonközelben, fél óra múlva visszahívtam, erre közölte, hogy csak szombaton(ma) tudja hozni. Ma meg felhív csupán azért, hogy nem jön erre és mi lenne, ha hétfőn szállítaná ki a csomagot, persze én belementem, hogy oké, hozza akkor hétfőn, csupán azért, mert meggyőző volt, sőt az egészben az a vicc, hogy azt sem tudja, hogy hova kell vinni a csomagot. Milyen térkép szolgáltatást használhatnak ezek, hogy nem találnak oda, ahova menni kell?

Szemétség lett volna tőlem, hogy azt mondtam volna, hogy oldja meg valahogy, és hozza ki ma?


2013. dec. 21. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Az összes futár bunkó paraszt. Ne szórakozz velük, mert belerecskáznak a csomagodba.
2013. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem az összes ilyen, én találkoztam egy kedves sráccal, tök jól elbeszélgettünk, szóval ő kedves volt,

de aki ilyen bunkó... azt jelenteni kellene a csomagküldőnél!

egyszer telefonált a pizzafutár, hogy bocsi eltévedtem, majd jövök, 3 óra utnán megjött a pizza hidegen, és szinte könyörgött, hogy ne panaszoljam be xD

2014. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!