Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni a PTC (play...

Tudnátok segíteni a PTC (play to click) oldalakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval meg tudnátok mondani, hogy mikre figyeljek oda, 1szerre hány ilyen oldalra lehet regelni?ÉS hogy ez mit jelent:maximum (percentage) 120% illetve 130%?

2014. jan. 5. 16:54
 1/5 SylwerStone válasza:
Tök felesleges az egész. Úgy sem tudsz vele pénzt keresni. Kell hozzá 1 hónap, hogy az első fizetést kikapd, ami kb 2 dollár a legtöbb helyen. Van ahol 10, ott még több idő. Most nem azért,de 2-3 hónap alatt összejön neked kb 3000 forintod. Megéri, hogy minden nap foglalkozz vele?
2014. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most 2-3 hónapot megcsinálok, megnézem milyen azt kész. Amúgy se olyan megerőltető dolog az egész.
2014. jan. 5. 18:22
 3/5 A kérdező kommentje:
De az amúgy jól jöhet, hogy csinálok egy nagyon egyszerű honlapot tele rakom szarságokkal és hirdetek rajta? Mert amúgy most jól jönne egy kis pénz mert egy pizzériában dolgozok futárként és jól jönne mellé egy kis plusz.
2014. jan. 5. 18:50
 4/5 anonim válasza:
Ez az oldal fizetett Neked már valaha?
2014. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, mint írtam kb. 1,5 hónapja vagyok tagja az oldalnak.

Ennyi idő alatt 3 kifizetésem volt $18.30 értékben,

és ma kértem ki a következőt, 5.30$-t.

2014. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!