Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit folyamatos munkahelyi...

Mit folyamatos munkahelyi stressz ellen?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok egy hivatalnál eddigi munkakörömben nagyon szerettem dolgozni, szerettem a munkát amit csináltam. Most a főnököm bejelentette, hogy pénztáros legyek. Nem szeretem ezt a munkakört, túl nagy felelősségnek érzem, ráadásul aki betanít az szörnyen undok, és lekezelő velem, pedig én kedves vagyok hozzá. Nem tudom mit tegyek hogy megszeressem. Minden reggel ideggel kellek hogy el ne számoljak vagy el ne rontsak valamit.
2014. jan. 24. 18:08
 1/3 Gábor t ***** válasza:

Munkatársad , nem a főnököd, kérdezd meg a főnöködet, hogyan kezeld ezt a helyzetet.Nekem is volt ilyen munkatársam régen , minden nap gyomorgőrcsel mentem dolgozni. De nálam az élet megoldotta a problémát, lopott ez kiderűlt , és fel mondtak neki. De kb egy évig szenvedtem mellette. És nem tudtam tőle rendesen dolgozni mert mindenbe, tényleg mindenbe belekötött. Miután el tünt

minden ment tovább hiba nélkül jó hangulatban.

2014. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az én kolléganőm nem fog lelépni. Nagyon szeretném azt a feladatot csinálni, mielőtt nem kaptam volna meg a pénztároskodást.
2014. jan. 24. 18:56
 3/3 Gábor t ***** válasza:
Így csak az a lehetősé marad , hogy a főnöködet meg győzöd, hogy jobb neked is meg mindenkinek ha az előző munkakörödet folytathatod.
2014. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!