Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valami, amihez nagyon jól...

Van valami, amihez nagyon jól értesz, de nincs lehetőséged kamatoztatni a tudásod?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 12:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Tudom miről beszélsz. Nekem két szakmám van, egyik középiskolai, és mivel annyira nem szerettem, már mást választottam a fősulin, azt bírom. Akkor volt is lehetőségem dolgozni a fősulis területemen, de mikor állandó munkába álltam, sajnos szülői nyomásra a középsulis területen helyezkedtem el, és azóta sem tudok ebből kijönni. Pedig egy olyan munkahelyen vagyok most is, ahol körülöttem mindenki azt csinálja, amit én a fősulin tanultam, csak én nem. Ez már olyan különös, hogy eldöntöttem, hogy nem keseredem meg miatta, hanem hiszem, hogy nekem is megadatik majd. Most újra jelentkezem álláshirdetésekre a szeretett szakmában, picit persze fényeznem kell az önéletrajzom, hogy úgy nézzen ki, mintha... más ötletem nincs. Illetve még egy kis érdekesség: más oldalról is csak egy lépés lenne az álmaim munkája, mert a férjem és társa vállalkozásában is elkel az ilyen tevékenység, de még nem tudnak fizetni egy ilyen egész állást, (felet se). nekem meg meló után házimunka mellett már nincs energiám ingyen csinálni nekik... Még csak 26 éves vagyok, most is tanulok, hiszem, hogy lehet változás, ha igazán akarja az ember. Ha neked is van ilyen, sok sikert!
2009. dec. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!