Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a megbízhatóbb oldal:...

Melyik a megbízhatóbb oldal: Vatera, Apród, Jófogás, ha előre utalok egy árura?

Figyelt kérdés
Ha személyes átvétel nem lehet mert messze van, utánvéttel nem adnak el, viszont az előre utalás veszélyesebb. Tapasztalatok?
2014. febr. 14. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha messze van, keress közelebbit. Ez az én tanácsom. Én nem utalnék előre, nem vennék anélkül semmit, hogy a saját szememmel ne láttam volna.
2014. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előre csak vaterán szabad utalni
2014. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
a vatera elég biztonságos utalás szempontjából én még nem csalódtam. és ott vannak a vélemények is, ami alapján lehet tudni, hogy biztonságos-e az eladótól rendelni azt is csinálhatod, hogy az összeg egy részét előreutalod, utána ha megjön a csomag akkor a másik felét(persze ha belemegy az eladó)
2014. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Előreutalni mindig veszélyesebb, ezt az oldalak se ajánlják általában. Igazából ez nem az oldalon múlik, minden szűrést ki lehet játszani, vateránál az értékeléses rendszer ellenére is vannak ilyen csalások, a jófogáson ellenőrzik a hirdetéseket, de ugye mindent nem lehet előre tudni, az apród meg nagyon sokat szerepel a különböző csalással foglalkozó fórumokon. Érdemesebb egyébként a közelben keresgélni, konkrét hirdetésekről van szó?
2014. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, hogy ha venni szeretnék valamit, mi a legjobb. Láttam sok helyen hogy utánvéttel nem küldenek árut, ez mért van?

Ha előre utalok és nem küldi az árut akkor lehet valamit tenni, rendőrség, vagy valami?

2014. febr. 14. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Feljelentheted, és várhatod, hogy foglalkozzanak vele...
2014. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vatera többnyire megbízható előreutalásnál is (kb 30-szor vásároltam és kb 1000-szer utaltak nekem).


A másik 2 oldal felejtős, könnyen lehetsz csalás áldozata (a jogrendszeri hiányosságok és a rendőrség túlterheltsége miatt kicsi az esély a csaló elkapására és még minimálisabb az esély a károd rendezésére).

2014. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!