Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megnyernétek az ötöslottót...

Ha megnyernétek az ötöslottót elárulnátok másnak? + Ha a bankban van az a pénz akkor nem fog eltünni?

Figyelt kérdés

Szóval azt álmodtam hogy álmomba megnyertem az ötöslottót de én nem árulnám el senkinek, mert álmomba minden barát, család ismerös csak a pénzt várta tőlem! Hogy ez kell neki az kell neki és mindenki elvárta vegyek neki kocsit házat meg stb! nagyon rossz állom volt, az összes haverom mikor ma beszéltem róla az állomban azt mondta 2 Milliárd rengeteg dologra elég! Én akkor se költekeznék ész nélkül!

Ti mit gondoltok erről? A másik kérdésem az hogy mondjuk bent van ez a pénz a bankban 5 év múlva is úgyan anyi lesz és bent lesz?



2014. márc. 7. 00:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csak szüleimnek, testvéreimnek mondanám el. Sőt egyből elkőltöznék a falunkbúl hogy ne is sejtsék hogy nyertem.

Olvastam annó a 'cápákról' képesek naphosszat a házad elött áldigálni hogy pénzt adj nekik. Àllandóan zaklatnak.

2014. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az a legjobb vicc az egészben, hogy tavaly én felajánlottam a Szerencsejáték Zrt-nek, hogy az egytalálatosoknak is adnék nyereményt, csak kérniük kell tőlem, és nem kívántak élni a lehetősséggel a cég részéről... Kááááár! Mondanám, ha én lennék a varjú...
2014. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem most egyesem volt. Direktben is fizetsz érte?
2019. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!