Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez miatt bajba kerülhetek? L14

Ez miatt bajba kerülhetek? L14

Figyelt kérdés
Alapitottam egy tánccsoportot 15 főböl áll.A helyi városi hivatalba bérelek szobát(probához) 12 euro 1ora, szoval a csajoktol kérnék fejenként 1eurót,meg én is belefizetnék..igy tudnánk fizetni.Maradni olyan 20euro körül nekem.A táncot én tanitanám nekik,és falunapokkor fellépnénk.Ez miatt bajba kerülhetek? Kell valami papir ilyen foglalkozáshoz? nem ugye?

2014. márc. 11. 19:51
 1/4 anonim válasza:
Addig nincs gond hogy bérled a termet. A gond ott van hogy a lányoktól pénzt kérsz. Azt nem lehet csak úgy, abból adózni is kell.
2014. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogy érted,hogy adozni?
2014. márc. 11. 20:26
 3/4 anonim válasza:
79%
Ha titokban tartod nincs belőle probléma. De mivel gazdasági tevékenységet is folytatnál (alias pénzt kérsz) ez vállalkozásnak minősül amit jogilag be kéne jegyezni és adózni utána... Ugyanígy van ha különtanár vagy stb (persze a legtöbben nem jelentik be és sosem adóznak de attól még jogi dologba ütközik)
2014. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj az én véleményem hogy nem muszáj mindenről tudniuk más embereknek! Én anyira undoritonak tartom hogy egy 14 éves csajt is megadoztatnának! Nyugodtan csináld Kis maszek jól jön neked! Egyik barátnőd se fog beköpni meg ilyenek!
2014. márc. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!