Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti hogy döntenétek? Két...

Presy kérdése:

Ti hogy döntenétek? Két munkahely közt.

Figyelt kérdés
Most ahol vagyok munkahely nem vagyok bejelentve építőipar de igérgetnek kb lassan egy éve hogy bejelentenek , munkatársaim rendesek jól kijövök velük főnők az egy arogás elviselhetetlen aki velünk "dolgozik" egy ideje nyaggat haverom hogy menjek át egy másik helyre ahol ő van nyugisabb több pénzért de ott is csak idővel jelentenek be.Ha streszre gondolok mindenkép átmegyek mert minden nap idegesen jövök haza főnők véget ha meg arra gondolok hogy biztos bizonytalanért akkor nem tudom. Szerintettek?

2014. márc. 23. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az új munkahelyet választanám a leírtak alapján a helyedben. Viszont, ha el tudod viselni a főnököd, akkor nagy valószínűséggel maradhatsz a többi negatívum nélkül is. Ügyesen játssz, használd ki, hogy megkeresett a haverod az új ajánlattal. Füllentsd azt, hogy ott azonnal be is jelentenének, meg a fizu is több, ezért szeretnél felmondani. Valszeg meg fogja adni azt a pénzt (ha nem sokkal több a mostani fizudhoz képest), és még be is fog azonnal jelenteni.
2014. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!