Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki azt állítja a lottó nem...

Aki azt állítja a lottó nem kamu ezt hogyan magyarázza?

Figyelt kérdés
A heti számok kézi húzásnál a következők (skandináv lottó) : 2, 4, 24, 28, 29, 30, 31. 35 számból 4 egymást követő számot sikerült kihúzni. Számomra hihetetlen!
2014. ápr. 5. 15:58
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
21:25-ös. Attól nem lehet elvonatkoztatni, hogy a golyókon ne legyen szám, mert az rajta van ez a lényege az egésznek.
2014. ápr. 6. 16:50
 12/46 anonim ***** válasza:
38%
Már hogyne lehetne, de sajnos nekem erre nincs kapacitásom, hogy buta, ostoba embereket győzködjek. Higgy, amit akarsz!
2014. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Az összeesküvés elméletek általában olyan cselekmények, történetek, események körül zajlik amiket el akarnak titkolni magasabb beosztású emberek, szervezetek akiket lehetetlen lebuktatni, mint pl. szerencsejáték zrt. Igaz, hogy nincs bizonyíték a csalásra, de attól még lehetséges. Aki meg kizárja a csalás lehetőségét miszerint biztos, minden úgy van ahogyan állítják én naívnak és szűklátókörűnek gondolom akire a piacon rásóznak minden szart, mert ez biztos eredeti hisz megmondta a kínai árús. Miért is hazudna ?
2014. ápr. 6. 17:03
 14/46 anonim ***** válasza:
46%

Alapvető probléma, hogy a logikád kb. olyan fejlett, mint egy 10 évesnek - ez amúgy gyakorlatilag az összes összeesküvés-gyártóra igaz.


Ennek kapcsán értelmetlen vitatkozni veled... Hidd, hogy csalnak a lottón.

2014. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim válasza:
35%
Csak nem gondolod komolyan hogy akár több száz milliót vagy több milliárdot kifizetnek egy földi halandónak? Kamu az egész! Ezért nem is lottózom!
2014. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Általános viselkedési probléma, ha két ember nem ért egyet akkor a másik "hülye vagy, 10 éves szinten vagy" témát lezárja nekem van igazam és dagad a melle. Szerintem ez a gáz. Ezen megsértődtök akkor sajnálom. Utolsó kommentem.
2014. ápr. 6. 17:15
 17/46 anonim ***** válasza:
61%
Persze, mert ez kb. olyan dolog mintha nem értenél egyet azzal, hogy 1+1=2! És csodálkozol rajta, ha lehülyéznek...
2014. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
93%

Nem dagad a mellem és nem is általános probléma, hogy felismerem a hülyéket. A baj, hogy kb. azt kéred tőlem, hogy egy írástudatlan afrikai szavannalakónak magyarázzam el az atommaghasadást. És a történetben te volnál a szavannalakó....


Azért nincs értelme, mert egyrészt nem is érted, amit mondunk, mivel alapvető matematikai tudásnak nem vagy a birtokában (és az alapvetőt úgy értem, hogy max. gimnáziumi szint...), más részről pedig nem ér annyi energiát belefektetni részemről a dologba, hogy megértessem veled, ugyanis tőlem egész nyugodtan maradhatsz hülye. Egy cseppet sem zavar, amíg nem vagy a közelemben.

2014. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Te nagyon idióta nem azt mondom, hogy matematikailag lehetetlen. Persze én vagyok a szavannalakó te meg az atomfizikus hagyjuk már... Te meg Beképzelt agyoniskolázottnak képzeled magad közbe annyi az eszed, mint egy tyúknak.
2014. ápr. 6. 18:28
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem, valóban nem lehetetlen. Mi több, pont ugyan annyi az esélye, mint annak, hogy nem egymás utániak a számok. De ezt szemmel láthatóan még mindig nem sikerült felfognod.


Akár hiszed akár nem, az iskola hasznos dolog. Kár, hogy a te életedből kimaradt :(


De azt mondtad nem írsz többet - jó lenne, ha tartanád magad hozzá...

2014. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!