Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki azt állítja a lottó nem...

Aki azt állítja a lottó nem kamu ezt hogyan magyarázza?

Figyelt kérdés
A heti számok kézi húzásnál a következők (skandináv lottó) : 2, 4, 24, 28, 29, 30, 31. 35 számból 4 egymást követő számot sikerült kihúzni. Számomra hihetetlen!
2014. ápr. 5. 15:58
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Te meg biztos beteg voltál a valószínűségszámítás témakörnél. Én már csak nevetek rajtad meg a sok hülyeségeden. Igazad van, bocsi nem írok többet hisz felesleges. :) Szép napot!
2014. ápr. 6. 18:46
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod?


Ha levezeted nekem, hogy a 2, 4, 12, 17, 21, 27, 31. 35 számsorozatnak egy véletlenszerű sorsolás alapján hány % esélye van, majd levezeted azt is, hogy az 1,2,3,4,5,6,7 számsorozatnak mennyi az esélye akkor meghajlok a tudásod előtt.


De egy részt tudom, hogy erre képtelen vagy (mert ha képes lennél rá akkor ez az egész marhaság fel sem merült volna benned), más részről tudom, hogy csak a szád nagy, de még ezt a középiskolás matematika feladatot sem tudod megoldani, így nem nagyon van mitől tartanom...

2014. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez nagyon vicces, hogy pont a kérdező jön a valószínűségszámítással!!! :XD
2014. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
90%

Meghalok a kíváncsiságtól, hogy holnap meló után ha visszanézek le lesz-e vezetve az a valószínűség :)


De lásd kérdező, hogy kivel van dolgod, adok hozzá segítséget is:


[link]


Szép színes képek vannak benne illusztrációnak, biztos sokat segít majd...

2014. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Úristen most aztán nagyon megfogtál. Elmondanám, hogy miattad, hogy bizonyítsak két számot nem adok össze a másik, hogy én se beszélek vakvilágba mert aki összeeszküvési elméleteken gondolkozik első lépés az információgyűjtés és lásd milyen nagyszerű az internet : [link] ezzel már rég tisztában vagyok és felesleges kiszámolnom. Mi szerint 5 húzásonkét kéne két egymás melettinek lenni addig a valóságban minden másodikban van. A hármas-négyesről nem is beszélve. Most már ásd el magad ne vitatkozz velem és gondolokozz el magadon Einstenkém :D
2014. ápr. 6. 21:55
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

"5 húzásonkét kéne két egymás melettinek lenni"


Mivel minden húzás független egymástól, ilyen nincs, hogy bárminek is lennie kell. Ha valaminek a valószínűsége 20%, az nem jelenti azt, hogy ötből egyszer biztosan bekövetkezik. Te nagyon nem vagy tisztában a valószínűségszámítással, úgyhogy jó lenne ha nem erőlködnél, hacsak nem akarod magad szándékosan égetni!

2014. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

na mit mondtam, hogy képtelen rá a szerencsétlen.... És még tovább is égeti magát újabb baromságokkal.

Ügyesen utána néztél, gratulálok :)

2014. ápr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a valószínűségszámításnak semmi értelme? Jézusom... Már tényleg cikis a helyzet miattatok. A hülyék okoskodnak. Ti jöttök ilyen hülyeségekkel, hogy vonatkoztassunk el a golyókon lévő számoktól. Amikor pont a szám a lényeg nem a golyó. Végülis annyi igaz, lehetne téglalapon kismacskák, de lényeg akkor sem változik. Az a vicc az egészben, hogy ti csak engem ócsároltok közbe semmi értelmeset nem tudtok mondani a témával kapcsolatban. Be is fejeztem veletek az "eszme cserét" mert a végén neki megyek a folyónak a sok összefüggéstelen idiótaságtól. Az életbe biztos sokszor égtetek a IQ-tok miatt és most itt akarjátok kiélni magatokat :) Tényleg ez az utolsó kommentem és felesleges is válaszolni, mert úgy sem olvasom el!!!!!!!!!
2014. ápr. 7. 18:12
 29/46 anonim ***** válasza:
69%

"Ezek szerint a valószínűségszámításnak semmi értelme? "


Ööööö nem pont azt pofázzuk, hogy a valószínűségszámítás ALAPJÁN te hülyeségeket beszélsz?


De, hogy leegyszerűsítsem:


TE MONDTAD:

"Már két szám is gyanús egymás mellett ami szinte minden héten minden lottó számsorban van, de 4 már nem gyanús hanem hihetetlen logikusan gondolkozva."


MI MONDTUK:

"A 2, 4, 24, 28, 29, 30, 31. 35. sorozatnak pont ugyan annyi a matematikai esélye, mint az 1-2-3-4-5-6-7 sorozatnak. Az ég világon semmi gyanús nincs benne."


Na most akkor ki gondolkodik logikusan a valószínűségszámítást figyelembe véve? Te vagy mi?

2014. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

"közbe semmi értelmeset nem tudtok mondani a témával kapcsolatban"


A helyzet az, hogy nem mi nem mondunk értelmeset, hanem te vagy az értelmi fogyatékos, de úgy tűnik nem kis mértékben...

2014. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!