Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék sikeres üzletember...

Szeretnék sikeres üzletember vagy valami hasonló lenni, cégvezető vagy ilyesmi. Hogyan?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 10 osztályom van és most lesz egy szakmám. Szeretnék sikeres lenni az életben. Ha jobban belegondoltok az alkalmazottak dolgoznak, a főnök meg csak éli világát. Dolgoztam már, és nem bejövős a szívatás, szeretném picit többre vinni mint a munkanélküli apám. Hogyan kezdjek neki, mi kellene ehhez? Milyen iskola vagy egyéb dolgok kellenek hozzá? Esetleg van valakinek valami ötlete? A nagyobb cégvezetők és hasonló emberkék hogyan kezdték ezt el?
2014. ápr. 21. 20:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Vedd el Orbán egyik lányát. Ha bejön akkor minimum egy államtitkári posztot kérek a tippért cserébe.
2014. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"19 éves vagyok, 10 osztályom van és most lesz egy szakmám. Szeretnék sikeres lenni az életben."


Akkor ideje lenne elkezdeni tanulni. ha egy sima érettségit képtelen vagy összehozni akár 2es-re (ami kevés) akkor mást hogyan is tudnál megépíteni?



" Ha jobban belegondoltok az alkalmazottak dolgoznak, a főnök meg csak éli világát."


Csak mire valaki odajut, hogy alkalmazottjai legyenek, addig 10 év alatt 60 évnyi munkát végez el!

2014. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%

Jó helyre kellett volna születni ! Ott van Gyurcsány semmihez se ért és kőgazdag :P


" A legtöbb helyen a munkaidő végén mi, az egyszerű irodai munkások mentünk haza, amint elvégeztük a dolgunkat. Amikor beértem sokszor már ott volt a főnököm, amikor hazamentem még bent volt."


Napközben pedig aludt vagy políroztatta a hancúrpálcát a titkárnővel -.-


", addig volt olyan főnököm, akit a tengerparton hívtak"


Alkalmazott oda el sem jut.

2014. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13: "Napközben pedig aludt vagy políroztatta a hancúrpálcát a titkárnővel"


Nem, bent volt végig az irodában és félpercenként b...sztatta valaki valami miatt.


", addig volt olyan főnököm, akit a tengerparton hívtak"

"Alkalmazott oda el sem jut."


Én eljutottam, kétévente, és nem keresett ott senki a munkahelyemről.

2014. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Én eljutottam, kétévente, és nem keresett ott senki a munkahelyemről."


Épeszű ember kikapcsolja a mobilt ha nyaralni megy, vagy szimplán nem veszi fel, ha hívja a főnök.

2014. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 egy újabb válaszoló ***** válasza:

68% épp ezen mentalitás miatt nem viszik sokan semmire, csak irigykednek.

Mellesleg cégtulajdonosként, vezetőként, nincs olyan, hogy nem vagy elérhető.

2014. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

15: "Épeszű ember kikapcsolja a mobilt ha nyaralni megy, vagy szimplán nem veszi fel, ha hívja a főnök."


Az egyszeri alkalmazottak, mint pl. én is nem kell, hogy elérhetőek legyünk, nem is hívtak sosem, mert nem olyan hűdefontos ember vagyok a cégnél, aki ha nincs ott, akkor leáll az élet.


Aki viszont már eljutott egy szintre, az nem teheti meg, hogy ne legyen elérhető, mert a pozíciójánál fogva olyan döntéseket kell meghozni, jóváhagyni, stb, hogy nem lehet megvárni amíg békésen napozgat két hetet.... a nagy fizetésnek, céges bömbösnek és korlátlan használatnak a céges mobilon baromi nagy ára van.

2014. ápr. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!