Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Élhetek bármilyen fellebbezéss...

Élhetek bármilyen fellebbezéssel ezzel kapcsolatban? Ezt így meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Beadtam egy állásjelentkezést egy művelődési központba kulturális szervezőnek még fél éve. Volt egy feladat, hogy több alkalmas programsorozatot kell kitalálni fiatalok számára részletes leírással. Kitaláltam egy szerintem elég jó ötletet, kidolgoztam, elég sok munkám volt vele. Be is hívtak állásinterjúra, és láttam, hogy nekik is nagyon tetszik a dolog. Végül azt a visszajelzést kaptam, hogy második lettem a válogatáson, így most nem kapom meg az állást, de megtartanák az anyagaimat a jövőre nézve.


Most láttam a hely honlapján, hogy valami kísértetiesen olyat hirdettek meg, mint amit én megírtam. Elmentem kíváncsiságból belenézni, és azt csinálták meg, amit én kitaláltam. Lehet bármilyen követelésem ezzel kapcsolatban? Végül is az én szellemi termékem használták fel, amit ugye e-mailekkel igazolni is tudok. De ez mennyire mérvadó? Vagy ez így teljesen rendben van, hogy begyűjtenek anyagokat pályáóktól, amit utána felhasználnak maguknak?



2014. ápr. 25. 08:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Az az irányadó, hogy a vélhetően írásban kért hozzájáruláson (hogy az "anyagaidat" felhasználhatják) pontosan milyen anyagról, milyen felhasználásról és milyen időtartamról volt szó.


Az "anyag" általános kifejezés ez alapján itt senki nem tud neked szakszerű tanácsot adni.


A fogalmazás pongyola, pontosíts, akkor nagyobb eséllyel meg tudjuk mondani.


A fentiek alapján első körben azt mondanám, hogy NEM.

2014. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!