Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Albérletben lakó egyetemisták!...

Albérletben lakó egyetemisták! Miből tartjátok fönt magatokat?

Figyelt kérdés
Szeretnék már én is elköltözni, de nincs pénzem, támogatást nem kapnék és időm se sok egyetem mellett dolgozni. Ti hogy oldjátok meg? Esetleg tippeket is elfogadok:)
2014. máj. 21. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szülők vagy munka más nem igazán van, vagy szülők helyett palival tartatják magukat.
2014. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Őszödi Ferenc ***** válasza:
32%
Prostitúció.
2014. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
dolgozom. pénteken nincs egyetem, és ott a szombat és vasárnap, plusz néha hétköznaponként,órarendtől függően. Sokan dolgoznak gyárban,vagy tescoban éjszakánként, vagy gyorsétteremben ami sokáig van nyitva. Aki akarja,az megoldja, bár igazad van ideje az senkinek nemigen van, és energiája sem, de a kényszer nagy úr
2014. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

úgy h nem járnak be egyetemre. legalábbis a legtöbben. sajnos az új törvények már ezt is ellehetetlenítik, lévén nem lehet a képzési idő kétszeresére széthúzni a tanulmányokat (úgy sztem lazán abszolválható munka mellett az egyetem), a másfélszerese már necces, úgy h még ki is b. sznak ha párszor megbuksz egy hülye vizsgán, aztán fizetheted vissza az egész képzést - na ne.

bár nyilván azért csinálták h a diákhitelből jól megszedjék magukat, de azt már nem.

hitelt manapság sztem épeszű ember már nem vesz fel - így marad pár fajta netes távmunka (webfejlesztés, grafikus, stb), esetleg tőzsdézés az, amit még egyetemre menet - egyetemen meg hétvégén is tudsz csinálni, így marad némi életed is mellette.

2014. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én szeretnék némi életet is magamnak. Félreértés ne essék, dolgozok én szívesen, sőt, akarok is, de nem minden áron, hogy utána 30 évesen döbbenjek rá hogy az egész fiatalságom melóra és tanulásra ment el. Úgyhogy valami köztes megoldás kellene. Jó kereset esetleg:D
2014. máj. 21. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Lefekszem a szobatársaimmal, cserébe eltartanak:)
2014. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

keress egy minden hájjal megkent könyvelőt és nyiss egyéni vállalkozást. ha kft-t az csak még jobb.

a többit sztem kitalálod magadtól. érdemi munkát nem kell végezned.

kereseti lehetőségnek jó, és ha tényleg jó a könyvelőd, még tudsz talán nyugodtan is aludni.

2014. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!