Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elterveztem, hogy nyárin...

Elterveztem, hogy nyárin diákmunkában szeretnék dolgozni de még soha nem voltam ilyen helyen válaszolnátok néhány gyerekesnek tűnő ám de nekem hasznos kérdésre?

Figyelt kérdés

Szóval most töltöttem be 16.életévemet és tudom,hogy hova kell menni meg,hogy milyen papirokat kell vinni DE említették nekem,hogy kövér embereket senki sem kedveli nagyon főleg munkaerőként..jogosan aggódom-e "probléma" miatt?

Másik számomra fontos kérdés: Kicsit aggódom,hogy mivel nem nézek ki 13 -nak sem ezért kiröhögnének és később elküldenének mivel nem nézek ki 16-nak és még dagadt paca is vagy szóval van félnivalóm?


Bocsánat a helyesírási hibákért! A válaszokat előre is köszönöm minden válaszért adok zöld pacsit..köszönöm még egyszer.



2014. máj. 26. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem kinézet és súly függő a munka. Ha nem vagy ápolatlan, buta vagy lusta akkor szívesen alkalmaznak. Felmész egy diákszövetség oldalára és ott mindent leírnak részletesen általában. Nekem egy csomó nagyon kövér kollegám van/volt és a főnököt általában csak az érdekelte, hogy elvégzze rendesen és időre a kiadott munkát és hogy megbízható e.
2014. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!