Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináljak? Ti...

Ilyenkor mit csináljak? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Fizettem egy telefonért 5000ezret számlára küldtem de a telefon nem érkezett meg..Mit csinálhatok ilyenkor?Ti mit tennétek?Ha postán küldtem volna a pénzt más lenne a helyzet?
2010. jan. 5. 16:41
 1/6 A kérdező kommentje:
5ezret bocsi félre írtam....
2010. jan. 5. 16:57
 2/6 anonim ***** válasza:

ugyanugy ott a papirod,hogy te elküldted...

az más dolog,hogy ha akitől vetted nem akrja elküldeni érte,akkor nem is fogja,mert ha jolsejtem,nincs rola semmi papir...

ezért szar a teszvesz,vatera és társai...

2010. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
vaterán ha szólsz a moderátoroknak(vagy nemtom mi a nevük), akkor el fogják intézni az egészet, elvileg garanciát vállalnak
2010. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet ilyenkor feljelentést tenni?
2010. jan. 5. 17:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vaterán vagy a teszveszen vettem.Egy sima oldalon...Expresszen.
2010. jan. 5. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
írni kell neki felszólító hivatalos levelet ( lehet netröl sokfélét letölteni ) ha ezekután nem hajlandó fizetni ahogy azt te mondod neki akkor bíróság. ezen csak ő veszthet. Ha vannak írásos nyomai a dolognak azt megkell mutatni nekik.
2010. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!