Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha nem érem el...

Sztyuii kérdése:

Mit tehetnék, ha nem érem el a vaterás eladót? SŰRGŐS!

Figyelt kérdés

Már lassan egy hónapja rendeltem 3 terméket a vateráról utánvéttel. A termékkel kapcsolatos kérdéseimre a vásárlás előtt illetve azt követően válaszolt készségesen. 2-3 hete ígérte hogy azon a héten érkezik meg az áru....Azóta sem jött meg. Hívtam...kicsöngött..később hangposta jelentkezik.

Ebben az esetben mit tudnék cselekedni? Valamilyen hatósági szervet ebben az esetben bele lehet vonni(per)?


[Az utánvétes vaterafutár is említve volt a vásárolt terméknél]



2014. júl. 2. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb semmit . Valami történt az eladóval, például megbetegedett, kórházba került, el kellett utaznia, vagy akármi más...Minthogy nem ért téged anyagi kár (hisz utánvétes vásárlásról van szó), milyen hatóságot szeretnél belevonni ????

Várjál még vagy rendelj mástól !

2014. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg ha mégis megjönne a termék, köteles vagyok azt kifizetni?..[Van a vateránál valamilyen kiszállítási időkorlát, ameddig még a vásárló köteles kifizetni a megrendelt terméket?]
2014. júl. 2. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:

A leütéstől számított 2 héten belül kell lebonyolítani az adás-vételt. Persze kölcsönös megegyezéssel el lehet ettől térni....én rugalmas szoktam lenni: van aki hónapok múlva viszi el, van aki soha...

Nem kell átvenned szerintem, ha értékeled a vateránál, hogy nem történt meg és adsz neki egy semlegest.

2014. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben egy erősebb lereagálásom által kaptam tőlük egy e-mailt, hogy elveszett a rendelés, de újra felveszik... Új áraikon egy ezrest megspórolok a terméken, Ha kiküldik
2014. júl. 7. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!