Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hétvégi munka egyetem mellett?

Hétvégi munka egyetem mellett?

Figyelt kérdés

szerintetek létezik valami hétvégi munka, ami nem éhbért fizet? szüleimtől kapok pénzt, nem arról van szó, csak azért jól esne, ha lenne saját pénzem is :3 de 5-600/óráért nem megyek el, az időpocsékolás lenne...

kb bármiben bennevagyok, csak ne legyek büdi majd hétfőn xd na jó... állattelepre elmennék, mert azokat szeretem, de nem tudom.. hmm :/

Mennyit fizetnek az ilyen hétvégi beugróknak?

van jogsim, robogó, autó, más semmi. tapasztalat se nagyon...


21f


2014. júl. 3. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5-600 forint fölött nem fogsz keresni valószínűleg. Mondjuk nem értem, miért itt akarsz munkát találni, ahogy a hozzáállásodat sem, miszerint végzettség és tapasztalat nélkül ennél több fizetésed legyen.
2014. júl. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát ja... akkor maradok a tanulásnál csak... :/


itt?? keresek?? honnan jött le ez neked?? xd csak kérdezem, hogy létezik-e ilyen, tapasztalatok, stb... :D

de ha semmi, zényleg semmi nem létezik, ami többet ad, akkor felesleges... nem értem az embereket miért állnak be rabszolgának... :/ nagyszüleim több nyugdíjat kapnak. az emberek buták... :/

2014. júl. 6. 22:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze, ha valaki egész életében dolgozott, és akkor is jó fizetéssel, akkor jó nyugdíjat kap. És akkor mi van, ebből most mit akarunk levezetni?

Nem muszáj "beállni rabszolgának", de senki nem fog hozzád vágni jól fizető munkát 0 végzettséggel és 0 tapasztalattal. Valahol el kell kezdeni.

Nem tudom, kicsit olyannak tűnik a kérdés, hogy most itt valaki keressen neked munkát, ahelyett, hogy körülnéznél. De bocs, ha nem így van.

Ez az "5-600 forintért időpocsékolás", már ne is haragudj, bicskanyitogató. A jelenlegi minimálbér 584 forint óránként, ami egy átlagos dolgozónak nettó 382 forintot jelent. Valaki egész életében ilyen összegért dolgozik (persze, oké, nem ez az etalon, de van ilyen ember is).

2014. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Az emberek buták" Sajnos vannak olyanok akiknek nem adatott meg a lehetőség, hogy továbbtanuljanak vagy nem voltak meg hozzá a képességei (rengeteg indok lehet). Ma Magyarországon szerintem azért sajnos elég sokan kisebb órabérért dolgoznak, vagy egyáltalán nem találnak munkát (pedig már tényleg mindent elvállalnának). Biztosan ők sem élvezik ezt, de szép is lenne, ha azért nem dolgozna rengeteg ember, mert nem kapnak 1000 forintos órabért. Egész egyszerűen ilyen mentalitással éhen halnának azok a "buta" emberek családostul.


Állattelep alatt nem tudom mit értesz. Ha menhelyet akkor sajnos ki kell,hogy ábrándítsalak. Ott általában az emberek önkéntesek és semmilyen fizetséget nem kapnak azért, hogy ott dolgoznak és még sokszor így is nehezen gazdálkodják ki a fenntartási költségeket, az állatok ellátásához szükséges ételt, gyógyszert, műtétek árát.


Abból amit elmondtál, hogy van autód-robogód és jogsid. Legfeljebb pizzafutár lehetsz, de nem hiszem,hogy túl sok pénzt fizetnének érte. :/

2014. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4-es válaszoló vagyok. "nem értem az embereket miért állnak be rabszolgának" Teljesen normális hangnemben mondom, hogy a kérdésedből nekem az jön le, hogy biztos anyagi háttérrel rendelkeznek a szüleid.


Sajnos ez nagyon sok embernek nem adatik meg. Ha egyáltalán nem dolgoznának akkor még azt a kis kenyeret, szalámit se tudnák megvenni. Azért állnak be "rabszolgának",mert egész egyszerűen valamiből meg kell élniük. Ha nem dolgoznának és nincs is aki segítse őket anyagilag akkor szépen élhetnének az utcán étel és fedél nélkül. Hát ennek elkerülése érdekében mégis csak megéri elvállalniuk ezeket a munkákat.


24N

2014. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az eu-ban szabad munkaerőáramlás van. hülye aki itt marad kenyér-szalámiért dolgozni. nekem ez a véleményem. ennyi.
2014. júl. 7. 11:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van.

De akkor te miért nem mész?

Üdv Magyarországon, itt nem fogsz kapni jó fizetést...

2014. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én tanulok, és hamar főnök leszek :) én adom majd a fizetést :))
2014. júl. 7. 22:08
 9/11 anonim ***** válasza:

4-es és 5-ös válaszoló vagyok. Ezeknek az embereknek kint sem lesz sokkal jobbak a körülményeik. Főleg, hogy nagy részük semmilyen idegen nyelvet nem beszél. Így legfeljebb mosogatni mehet el. Kint pedig bár magasabbak a bérek, de magasabbak a lakhatási költségek is. Így a végeredmény az megy, hogy szegény, "buta" ember kimegy és és x számú emberrel osztozkodik egy lakáson és a megmaradó pénzéből megint csak megélhetésre fog költeni. Elképzelhető, hogy kint legalább a megélhetésre elég lesz a pénze, de abból sem fog egyről a kettőre jutni.


24N

2014. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De most visszakanyarodva. Örülj, hogy lehetőséged van tanulni, csak arra reagáltam amit te mondtál.


Az eredeti kérdésre már válaszoltam, de még egyszer leírom, hogy szerintem nem reális, hogy ennél magasabb órabérért elmehess dolgozni. Ha csak nem szerzel egy kis hátszéllel jó helyet.


24N

2014. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!