Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyetemista fiúk-lányok! Hogy...

Egyetemista fiúk-lányok! Hogy oldjátok meg a zsebpénzt? Segít a családotok? Dolgoztok egyetem mellett? Mennyiből jöttök ki havonta?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szociális ösztöndíj és meló,ebből tudok fizetni szinte mindent,szüleimtől hálistennek nem kell már kérnem,már cikinek is tartanám,ha ők pénzelnének még 21 évesen is,de pl volt lakótársam szintén 21 éves,melózni még életében nem volt,nem is akar,anyagilag sem állnak fényesen,a csaj lusta,mégis pénzelik a szülei

változó a dolog

2012. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ösztöndíj és korrepetálás, mint mellékkereslet :)

és időnként egy kevés szülői, de ez kerülendő.

éljen az önállósodás:)

2012. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán dolgoztam, zsebpénzt soha nem is kaptam. Bérlettel, lakhatással, étellel vagyok otthon. Soha nem kellett könyvet venni.
2012. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon dolgoztam én sem egyetem alatt, de tanulmányi ösztöndíjas voltam, abból fedeztem sok kiadásomat. A szüleim sem álltak fényesen, de dolgozni nem tudtam egyetem mellett, így a kajámat, rezsimet állták. Hálás is vagyok érte. Igaz, mindig meghúztam a nadrágszíjat...
2012. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felnött embereknek ne zsebénze legyen hanem fizetése.
2012. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dolgozok suli mellett VÉGRE a szakmámban mostmár,de régen is melóztam mindig is.Néha kértem annó,de ma már nem tudnék,mert egyrészt 25 éves vagyok,másrészt meg férfi.

Egy férfinek dolgoznia kell pénzt karriert építeni,nincs annál megalázóbb ha a férfi a szüleitől kér pénzt.


25Ffi

2012. szept. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!