Olx vagy jófogás?

Figyelt kérdés

Két oldal közül melyik a jobb ha én akarok valamit eladni? Tudom tegyem fel mind a két oldalra...és megtudom.

De szerintetek melyik a jobb a kettő közül, illetve ha van másik ami jobb ezek közül leirnátok hogy melyik?


2014. júl. 12. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Eddig mindig hirdettem mindkét oldalon.

Az OLX-nek sikerült csak eladnia a termékeket, a jófogás egy kalap szart nem ér. Ezzel a ratyi futárszolgálatukkal pedig csak még inkább elásták magukat.

2014. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
jófógás
2014. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem a jófogás jött be, igaz, hogy minden nap törlöm, majd újra feladom a hirdetéseimet. Illetve mindkét oldalon hirdetek.
2014. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nálam OLX a nyerő... Jófogás sem rossz, viszont árut csak egyesével tudok feltenni, így ha valamit egyben adnék el, általában törlik.
2014. júl. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
olxhez több eladásom kapcsolódik.
2014. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sztem is OLX, a Jófogás keresője nagyon szar.
2014. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Csakis OLX, a jófogás nagyon problematikus, mindennel bajuk van, mindenért törölnek. Az OLX sokkal rugalmasabb, a megújítás pofon egyszerű. A nézettségi számláló pedig..... hát szerintem a jófogásé hogy is mondjam, kicsit mintha szépítené a valóságot.
2014. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Akkor leadóknak vásárlóként: OLX magasan veri vatera jófogást, egyedül az ebay ami jobb, de ugye az kína, marhaolcsó, de 6 hét, szóval azt meg másra érdemes használni.


OLX előnye: lehet árra keresni!! pl vennél egy monitort, rögtön kiszűröd, ki a drága, és nem is látod


OLX hátránya: jó lenne, ha bevezetnék, hogy ne csak "új" és "használt" dologra lehessen keresni, hanem mint vateránál pl "hibás" stb... mondju kez van vaterán de sok gyökér hirdető rosszul használja (szerintem direkt)


Vatera: tök jó, csak tele van spammolva, 1 forintos mindig előre kerül holott nem olcsó, szóval nem jó. Eladóként mindig többért írom ki a terméket a levonások miatt (kreatív user meg megtalálja máshol, a vatera priort élvez de ha valaki bejelzi máshol hogy vinné vateráról leszedem). A vaterán külön szám az, hogy csomó bolt hirdet, ügyfélszolgálatuk kriminális (fél órát állsz átvételkor sorba), hisztiznek a minuszért. A külön kedvencem, hogy ebayről megrendeli neked :D (persze ha nem jön meg meg iylesmi azért nem vállal felelősséget, pedig ebayen ez is simán intézhető)


Jofógás: nincs árra kereső, csomó dolgot nem találtam rajta ami OLX-en volt.


Egyébként mindhárom oldalról le kéne tiltani az összes olyan embert, aki csal, trükközik a hirdetésekkel. Elgé sok van, pl szövegben rejtve hogy hibás, kedvencem a HDMI-VGA átalakító (monitor/tv kábel) egy ezresért, a hirdetés szövegében meg HDMI-DVI és DVI-VGA van, ráadásul DVI-ből van analóg és digitális is és aki nem ért hozzá azt jól átverik (egy HDMI-VGA átalakító boltban itthon 5 eFt alatt nem jön ki).

2014. aug. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
És ugyeebben jo a vatera, emrt paraszt módjára be tudsz írni a gyökér hirdetés alá (amit sajna leszedhet a hirdető)
2014. aug. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Eddig amit hirdettem csak az Olx-en ment el.
2015. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!