Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rossz minősegű árú az euros...

Rossz minősegű árú az euros boltban?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem egy neogranormon tusfürdőt ott mert arra jártam,láttam ott is van,jóval a dm ár alatt (3 éve ezt használjuk),gondoltam veszek a kislányomnak,de este fürdetésnél valami rettenetes szaga volt,teljesen más mint amit a dmben szoktunk,pedig a flakon teljesen ugyanaz volt.az üzletben nem szaglásztam,nem gondoltam hogy más lehet mint amit rendes üzletben szoktam venni.ki kellett dobnom,lehetetlen volt vele fürdeni.teljesen túl tettem magam rajt,betudtam annak,hogy biztos rosszul tárolták vagy valami..bár megfogadtam többet nem vásárolok ott ma megint betértem...az interspárban szoktam lenor duoaroma öblitőt venni az élénkzöldet,láttam itt is van,vettem egyet.hazaérek nekiállok mosni első adagnál még volt a régiből a második mosásnál tettem volna az euros boltos lenort,hát az eszem megáll!!!a spáros zöld színű,nem túl sürü,de nem is extra vizes,míg az euros boltos flakonban fehér víz szerü lötty volt,aminek az illata sem egyforma...most én fogok ki rosszakat?vagy ez a bolt hamisitványokat árul?nem értem hogy lehet ez????az flakon teljesen egyforma...miért nem irják ki akkor,hogy utánzatok????
2014. júl. 13. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen ott vásárolok, és soha, semmi minőségi problémám nem volt. Ellenben vettem tescóban higított folyékony mosószert...
2014. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugyanaz a márka és elnevezés? kizártnak tartom.
2014. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Kíváncsi lennék melyik boltban, hol vásároltad?

Már többen eurós boltnak nevezik magukat.

Én is kerestem már neogranormon tusfűrdőt de eurós boltban nem forgalmazzák!

2014. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok! Régi vásárlója vagyok én is az Eurós boltoknak, de neogranormont még én sem láttam. Legalább is ott, ahová én járok. Egyébként hol vetted, hogy tudjuk elkerülni a kellemetlenséget?
2014. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szombathelyen az one euro-boltban.és igen a flakonok teljesen egyformák,bánom,hogy nem fotoztam le.és itt volt neogranormon baba fürdető
2014. júl. 14. 20:14
 6/6 anonim válasza:

Szerintem kevered valakivel!

Ott nincs is One Euro bolt!

2014. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!