Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe fektessem a pénzemet? F/24

Mibe fektessem a pénzemet? F/24

Figyelt kérdés
Van megspórolt 1 millió forint pénzem csak nem tudom mibe fektessem hogy duplán vagy esetleg triplán jöjjön vissza.
2014. júl. 20. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Duplán, vagy triplán?


Told fel a pirosra az egészet rouletten. Ekkora hasznot csak ekkora kockázattal lehet...

2014. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Rakd fel a pirosra.
2014. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
francba most nézem hogy már megelőztek :D
2014. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3:


Legalább most már 2 egymástól független ember is megerősíti, hogy a PIROS-ra kell rakni :D

2014. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyelem, ma már a FEKETE a tuti!
2014. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Piros 31es, ha bejön, akkor 35 milliód lesz!
2014. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy nyereséget csak nagy kockázattal érhetsz el. Tehát mindenképpen kockázatos befektetést kell választanod, ha ilyen nyereséget szeretnél. Egyébként ilyen elvárásokkal azt gondolom, ha komolyak a szándékaid, érdemes felkeresni egy pénzügyi tanácsadót, mert ahogy látom, te nem vagy képben a befektetéseket illetően, és még utánanézni is lusta vagy.
2014. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát...add ide nekem,én meg megforgatom úgy,hogy több legyen mintha a zéróra tetted volna! ;) A Royal flush-t. :)
2014. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Amikor 138 volt a CHF akkor azt mondtam elég lenne a fizuból csak 100ért váltani.

De inkább csajokra és piára költöttem,a többit meg elherdáltam. :/

2014. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!