Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 18 év alatti embernek (ha...

Egy 18 év alatti embernek (ha muszály) milyen módszerekkel érdemes fogyókúrázni, ami nem is drága, és nem ilyen tabletta csak sima?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy diétázni meg mozogni/sportolni, de bővebben. Tudom, hogy sokan szívesen rávágnátok, hogy sehogy, de én egyszerűen nem bírom, hogy azt látom a tükörbe ami vagyok. Nem lenne szükséges fagynom, sokan hülyének néznek, de kérem csak az írjon aki tanácsot akar adni

#fogyókúra #fogyás #olcsó módszerek #egyszerű módszerek
2014. máj. 5. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
"Nem lenne szükséges fagynom" - Testképzavarod van.
2014. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem oltást kért
2014. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegateszt alapján amit nem tudsz emészteni, azt kerülni, és jógázni.
2014. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat. A jógára már gondoltam. Az illene hozzám amúgy is
2014. máj. 5. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ajánlani a jógát. Kár, hogy a jóga valódi célja amúgy csak ima különböző démonokhoz, de azért pozitív hatásai tényleg vannak.


Az indiaiak s.zarul esznek: tejfogyasztó vegák. Hiába jógáznak, rengeteg cukorbeteg van köztük.


Normális táplálkozás kell, ami nem olcsó. De egy képzett jóga oktató edzése sem ingyen van.


Ha van Qigong edzés lehetőség a közeledben, ezen is gondolkozz el.

2014. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi :))
2014. máj. 6. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem ingyen van, de van sok kuponakció, meg hogy első óra ingyenes, 3-4-szer elmész, és már tudod fejből a gyakorlatsort, vagy veszel egy 30perces DVD-t a stúdióban, ahova jársz, és otthon tudod csinálni már, vagy veszel egy magánórát mindezek után kifejezetten erre a célra, és akkor ha megtanultad, azután otthon ugyancsak ingyen tudod már csinálni.

Akupresszúrát is alkalmazhatsz hozzá, azt is könyvből vagy egyszeri konzultáció alkalmával meg tudod tanulni.

Talpmasszázs, akupunktúra, energetikai kezelések.

2014. máj. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és akkor mi az étrend? :)
2014. máj. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. a jógát elkezdem. meg bátyám barátnője diatetikus úgyhogy kérek tőle étrendet
2014. máj. 11. 13:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Az jó.


A dietetikusok a coca cóla és más élelmiszeripari multik pénzelik és mozgatják, biztos jó tanácsot fog adni. Hiszen fő támogató a MDOSZ-nál is az édességgyártók szövetsége.. biztos megejtenek egy jó szót az édesipar nevében is. Kis cukor nem veszélyes, érted :D

2014. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!