Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nekem ebből lehet (akár...

Nekem ebből lehet (akár ilyesféle) bajom a NAV-val?

Figyelt kérdés

Üdv.


Szeretnék eladni 50db ebay-ről rendelt karkötőt.

A karkötőket azért rendeltem,mivel egy csoport találkozón minden nőnek ajándékba adtuk volna ,csak sajnos a találkozó elmaradt,így a nyakamon maradt.

Ezért szeretném eladni,mivel szépek meg minden,de porfogónak a pénz szebb lenne amit kapnék értük...

Tehát nem eladás céljából rendeltem,hanem ajándék céljából.


Ebből lehet a navnál bajom,hogy 50db-ot akarok eladni?


Azért kérdezem ,mert egyik ismerősöm fogadásból egyszer levágatta a haját kopaszra,majd sapkákat kezdett venni ,és vagy 20-25 snapback sapkát vett 1-2 hónap alatt,majd kinőtte ezt a mániáját és elakarta adni őket,és a NAV vizsgálatot indított ellene,mert kereskedelmi mennyiségnek ítélték meg...


2014. júl. 27. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát őszintén? Nézhetik kereskedelmi mennyiségnek, mai világba a 100 ft alá is néznek ha kell, sajnos...


A termékhez kiemelten írd oda, hogy ajándéknak lett szánva, de nincs rá szükséged, a NAV ezt figyelembe veszi, és tudja, hogy Te ezt nem direkt haszonszerzés gyanánt rendelted be. Így nem hiszem, hogy baj lenne belőle.

2014. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!