Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismertek pénzügyi tanácsadókat...

Ismertek pénzügyi tanácsadókat? Kit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Saját magamon kívül? Szendrei Ádámot.
2014. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pénzpedagógus válasza:

Én nem vagyok pénzügyi tanácsadó, csak pénzterapeuta, pénzügyi coach, tehát nem foglalkozom konkrét pénzügyi termékek forgalmazásával, közvetítésével. De előfordul, hogy miután rendbe raktuk az ügyfeleim gondolkodását, és megvan, milyen rendszert építsünk neki a személyes pénzügyeire, akkor nekik is szükségük van ilyen jellegű tanácsra.


Én két emberrel szoktam együtt dolgozni, értük tűzbe is tenném a kezem. Az egyikük Papszt Kriszta (ha rákeresel a nevére a Google-ben, azonnal kihajítja az oldalát), a másikuk Börcsök Sándor (őt úgy találod meg, ha a QFP Kft.-re keresel). Mindkettejük adott már nekem is tanácsot, vagy éppen kezeli valamelyik befektetésemet. Ezért is merem őket ajánlani.

2014. szept. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a [link] oldalt szoktam olvasni.

Ennek a blognak a szerzője is független pénzügyi tanácsadó.

2014. szept. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismere az oldalt meg személyesen a szerkesztőjét is. Találkoztam már vele,de nem jutottam előrébb.
2014. szept. 26. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a tapasztalatod vele kapcsolatban? Hamarosan szeretnék én is elmenni egy pénzügyi tanácsadóhoz.
2014. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi jó! Nem segített csak lenyúlt.
2014. nov. 4. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
kiszamolo.hu-val ne foglalkozzatok, semmihez sem ért az a csávó, csak a hülyeségeit fújja, belenéztem az egyik előadásába, hát már saját magát meghazugtolta többször is, zavaros amit mond, szerintem ő sem tudja mit is akar, egyszerűen: Nem ért a pénzügyekhez, legalább is nem nagyon.. arra jó, hogy olcsó, akciós beretvát ajánlgasson a blogján, meg ilyen hülyeségek.. :)
2017. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!