Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent ez egy munkahelyen?

Mit jelent ez egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Új munkahelyen kezdek pályakezdőként.Egy központi helyen interjúztattak aztán úgy küldtek át egy kisebb helyre.Ott a jelenlegi felettesem úgy kezdte telefonba,hogy bizonytalan mikor tudok munkába állni.Kicsit mintha bizonytalan lett volna az állás is.Ezért vissza kérdeztem,hogy nem biztos az állás erre mondta,hogy de csak a kezdés nem.

Aztán behívott beszélgetni meg,hogy nézzek kicsit körül.Kérdezte,hogy miért jöttem el a volt meló helyemről ők mondtak fel?(Magyarul kirugtak) Erre mondtam,hogy nem,hanem én mondtam fel.De hát egy ilyennek ezer oka lehet,h az ember eljön a meló helyéről.Miért gondolja ezt mégis?Ma is voltam bent,hogy beszéljek az álllandó ügyfeleiimel.Arra kért,hogy ne úgy mutatkozzak be nekik mint itt dolgozó ugyanis a papírjaim még nincsenek meg.A papírjaimma am semmi gond,egyre kell várni,de az is rendbe.Azt mondta,hogy biztos,hogy felvesznek,de lehet,hogy részükről,vagy részemről borul a dolog azért ne mutatkozzak még be.

A kollégáim sem egyértelműek teljesen,hogy ki lesz velem egyik ezt mondja másik pedig azt.



2014. aug. 25. 20:42
 1/4 A kérdező kommentje:
valaki írjon. :)
2014. aug. 25. 21:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami biztosítós leszel?
2014. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem nem leszek.
2014. aug. 25. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mi ezt innen megítélni mégis hogyan tudnánk?


Én mindig azt mondom, hallgass a megérzéseidre.

Én is voltam olyan helyen, ahol csak engem körbevezettek, hogy itt lenne a munkahelyen, ez és ez itt és itt van. Aztán majd hétfőn jelentkeznek, hogy hogyan tovább. Kilépve az ajtón nekem kicsit más érzésem volt. Bejött a megérzésem. Azóta is hívnak. Ennek már 3 hónapja...

2014. aug. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!