Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha esetleg holnap megnyerem...

Ha esetleg holnap megnyerem az ötöslottót, mi a fenéhez kezdjek annyi pénzzel?

Figyelt kérdés
Gondban lennék, nem készültem fel ekkira összegre.
2014. szept. 5. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Az első, és legfontosabb szabály, hogy ne kezdj óriás költekezésbe. De azt hiszem felajánlanak pszichológusi segítséget is.

Alapjáraton is, azt hiszem csak 1 hónap múlva kapod meg a pénzed. Azalatt tisztázódhat benned a kép.

Én elsősorban eldönteném, ki mennyit kap. Eldönteném mennyi pénzt fektetnék be. Szétosztanám több bankban, több számlán. Lenne pénz amit több évre kötnék le. stb stb stb..

Nyilván több pénz többet kamatozik, de számomra elsődleges, hogy ne egy helyről lehessen elérni az egészet.

Illetve első és legfontosabb, hogy kiköltöznék egy stabil gazdaságú országba. De nem élnék nagy lábon.

2014. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. szept. 5. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Off: Két első és legfontosabb szabály? :-)
2014. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Off az első "első és legfontosabb" a kérdezőre vonatkozott.. Mivel ő még evvel nem volt tisztában.

A második "első, és legfontosabb" pedig már rám.

De ténylegesen kicsit sok volt a szóismétlés. Bár úgy vélem, minden 5 évnél idősebb, magyar nyelven beszélő ember képes lenne felfogni a mondandóm egész tartalmát.

2014. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az első és legfontosabb, hogy ha más nem bunkózik, akkor én sem. Illetve, az első és legfontosabb, hogy több első és legfontosabb van, és a legfontosabb, hogy kimagyarázzuk magunkat.
2014. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra készülj, hogy minden úgy marad ahogy eddig, és lószart sem fogsz nyerni. Nagyobb esélye van, hogy egy repülőn belefulladsz egy pohár gyömbérbe, amiből rosszul adtak vissza.
2014. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!