Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Végrehajtó foglalását meg...

Végrehajtó foglalását meg lehet még állítani valahogy?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Azt eddig kellett volna. Ha 100%-ban kifizeted a tartozast plusz az osszes eljarasi dijat meg koltseget, talan igen.
2014. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még a foglalás napján is lehet a tartozás teljes megfizetésével...

Ugyanakkor ha felveszed a kapcsolatot a végrehajtóval, lehet találtok egy olyan megoldást, ami számodra és számára is elfogadható.

Ha látják a fizetési hajlandóságot, akkor elég rugalmasak tudnak lenni a végrehajtók is.

2014. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akit én ismerek, az nem rugalmas... :S

de attól függ, mekkora összegről van szó. kérhetsz részletfizetést is.

és még mindig egyezkedhetsz a pénzintézettel is.

nálam már voltak kint ingóságot lefoglalni, igaz nem voltam otthon, de ez után vettem fel a kapcsolatot a bankkal, akitől kaptam részletfizetést, és így visszavonták a végrehajtást.

ha kifejezettem csak azt akarod megakadályozni, h lefoglalja a dolgaidat, akkor a legegyszerűbb megoldás, h az ingóságok "nem a tieid".

a legtöbben ezt szokták tenni. ha nem egyedül élsz, akkor a háztartási eszközök, bútorok a párodé, lakótársé, szülőké, ezen az oldalon is többször olvastam már ezt. ami nem a tied, ahhoz nem nyúlhat.

ha egyedül élsz, akkor érdemes elszállítani az értékesebb dolgokat egy ismerőshöz.

2014. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy ki kell jelentkezni onnan.
2014. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokkal egyszerűbb volt, mint gondoltam. Felhívtam telefonon, megmondta, hogy menjek be az irodába megegyezni. Bementem, és semmi gond.
2014. szept. 20. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!