Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en augusztusban rendelt...

Ebay-en augusztusban rendelt termék nem érkezett meg, szept 8- 28 volt a szállítási határidő, mit kell ilyenkor indítani az eladó felé?

Figyelt kérdés
Nem nagy dologról van szó, csak egy telefontok, de mégis.

2014. okt. 2. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj az eladónak.
2014. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

írhatsz az eladónak, ha normális, visszautalja azt az 1-2-3 dollárt.

ha nem reagál, indítanod kell egy case-t (magyarul ügyet jelent, itt így nevezik a reklamációt), de erre csak 45 napod van a rendeléstől.

pontosan mikor rendeltél?

45 napon túl semmit nem tehetsz, az e-bay nem foglalkozik veled.

várj a 44. napig, és ha nem történik semmi, indítsd el.

2014. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, most vagyok a 42. napon, akkor megírom neki, hogy nem kaptam meg a terméket.
2014. okt. 2. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Linkeljetek mar be hol irja az eBay szabalyzat ezt a 45 napos hataridot! Legyszi, tenyleg erdekel.


Ne varj sokat, irj az eladonak: Hello, where is my item?

Ennyi. Nem kell tul lihegni.


Adj neki 24 orat hogy valaszoljon. Ha nem valaszol, vagy nem ugy ahogy te szeretned, azonnal open case (ebayeden belul) es majd visszakapod a penzt.

De mar szept 30-an irhattal volna neki!

2014. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!