Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem tartozom, akkor miért...

Ha nem tartozom, akkor miért talál meg mindig, két szakállas alak?

Figyelt kérdés
Van egy olyan 60-65-év körüli két személy,mind kettő szakállas,és az egyik azt állítja,hogy 600-ezerrel,míg a másik pedig azt,hogy 1-millió forinttal tartozok neki. Az egyik,egy szakállas,nagy darab,jó pocakos,és mindig egy bordó Seat Toledóval szokott jönni,aminek a szélvédője,és ablakai sötétített üvegűek. Oda jön az utcában,ahol lakom,és lassan követ,a kocsival,majd megáll,mellettem és résnyire lehúzza a gépkocsi ablakát,és beszól nekem,hogy "Hé! Azt ugye tudod,hogy nekem te még tartozol,1-milliót forinttal!" És a kocsijában,az anyós ülésen van egy jól táplált,szőrös perzsa macska,aki rám fújtat. És azt mondja még nekem a Seatos,kövér szakállas ember,"Én nem fenyegetlek,ezt csak úgy mondom. A Kékeket ne merd,mert a macskám eledele leszel!" És gyorsan felhúzza a Seat Toledo ablakát,és lassan elhajt. A másik szakállas,egy alacsony,sovány,és tiszta ősz szakállú,és mindig öltönyben van,és bőr irattartó táska van nála. Olyan 65-70-éves lehet,és mindig a buszon,vagy a nagykörúti villamoson,vagy a 47-es villamoson találkozom vele. Felszáll,és mindig velem szembe ül,és elkezdi,hogy "Adjál nekem 600-at...Mert Én adok majd 800-at!" Én erre nem szólok semmit. Erre a szakállas törpe öreg,"600-ezer forinttal lógsz nekem fiam!" Én erre, "Nem vagyok a Fiad!" Erre Ő "Csönd! Csönd legyen,mert leraklak...Világos,fiam?!?" És mindig kivan öltözve,és a 27-es busszal megy,mindig a gellért hegyre,és egy régi Nokia kamerás t telefonja van,és miután leszáll,telefonál,hogy "Halló? Na munka lesz! Ábrahám fiam,holnap hozd a kecske fejet,és az AKM-47-es töltény hüvelyt,a taknyos siheder lakása elé!" És ez a kis szakállas öreg,olyan kis termetű,és régimódi öltözetű,olyan mint egy kis manócska. A Rendőrségen kinevettek,és elküldtek jól,délre! Nem tudom,hogy mit tegyek,mert már nagyon unom,hogy zaklat,a két öreg. Pedig életemben soha nem beszéltem velük,és semmiféle tartozásom nincs,senkinek. És üzleti ügyeim sem voltak,a két személlyel. Mind kettő öreg,azt állítja,hogy tartozom nekik,és adjam vissza nekik egy bizonyos iratot,mert golyót kapok! Én nem vagyok,egy berezelős alak,de minden esetre,vettem egy 9mm-es Parabellum gumis gázfegyvert. És nem félek használni. De ha netán lőnék,akkor még engem hurcolnának meg. Azt nem értem,hogy a Magyar Rendőrség miért nevet ki? Lehet,hogy korábbi klienseim,vagy azok hozzá tartozója. De szerintem inkább az előbbi. Mivel Pszichiátrián dolgozom.

#Öregek zaklatnak
2014. okt. 2. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az álomfejtést az ezotéria topikban kérd!
2014. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

" Nem tudom,hogy mit tegyek,mert már nagyon unom,hogy zaklat,a két öreg."


Várd meg, amíg kimegy a gomba hatása és aludj egy jót.

2014. okt. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel Pszichiátrián dolgozom."


Nem inkább beteg vagy véletlenül?

2014. okt. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van EGY olyan 60-65 év körüli KÉT személy?


Én eddig olvastam. :D

2014. okt. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Van EGY olyan 60-65 év körüli KÉT személy, és utálja mind a hármat! :D

2014. okt. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2014. okt. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Józsika! Ha még egyszer kisomfordálsz a szobádból és használod a gépet, akkor legközelebb bezárunk!


Remélem a gyógyszeres szekrényt nem tudtad kinyitni! Bár akkor a maradék egy agysejted is meghalt volna, és akkor nem tudtál volna írni semmit sem.

Az ápolód.

2014. okt. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ez komoly kérdés, mikor szoktál a 47-essel utazni? Én sokszor utazok azzal és nem szeretnék találkozni egy kattant emberrel, akinek gázpisztolya van és nem fél használni..
2014. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kattant,az nem Én vagyok. Hanem az a két kattant öreg,aki üldöz! :D
2014. okt. 3. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!