Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen ha ingyenkiszállítás...

Ebayen ha ingyenkiszállítás van, akkor nem történhetnek kisebb balesetek? (Mármint hogy lehúzzák a kártyát stb)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy két dolgot,és már hallottam innen-onnan hogy történt olyan hogy valakinek teljesen lehúzták a kártyáját,meg többet számoltak fel mint kellett volna.És én nem akarok ilyen hibába esni.FONTOS LENNE ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!

2014. okt. 6. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan hallottad, de nem lehet csak úgy "lehúzni a kártyát". Főleg nem a normális oldalakon, mint pl. az E-bay. Ez a lehúzás egy tipikus félelme azoknak, akik nem akarnak kártyát használni a neten. Főleg, hogy az E-bayen ott a Paypal is...
2014. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja értem,köszönöm.És aliexpressen is így működik a dolog?Mármint oda is kell kártya?
2014. okt. 6. 19:45
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Három fontos dolog:

1. Lehetőleg olyan helyről vásárolj, ahol van értékelési rendszer. Ebayen, Alin van.

2. Ha már van értékelési rendszer, akkor használd. Azaz: olyan eladótól vásárolj, akinek sok eladása van, és ennek a sok eladásnak a nagy része pozitív, ami nem pozitív, az meg inkább semleges, mint negatív (pl nem érkezett meg, de visszaadta a pénzt az semleges értékelés).

3. Ha csak lehet, akkor használj "buyer protection"-nel rendelkező oldalakat. Ebay és Ali szintén jó ebből a szempontból is. Ezzel visszakérheted a pénzed, ha mégsem érkezne meg a termék.


+1: ha van a bankodnak webkártyás szolgáltatása, az +1 biztonsági szint. A saját számlák közötti pénzmozgás és a kártyás vásárlás díjmentes. Kártyás vásárlás egy jól beállított Paypal is.

2014. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tipikus félelme azoknak, .... es azoknak is akik nem tudjak hogyan mukodik a dolog es csak hallomasbol tajekozodnak


kerdezo, guglizz ra ebay hasznalat, paypal hasznalat es megtudhatod mi hogyan mukodik!

2014. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!