Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez hogy lehet? Mit tehetnék?

Ez hogy lehet? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Még augusztus 27-én rendeltem egy kabátot az ebayról,aminek szept 12-től okt 7-ig meg kellett volna érkeznie.(Megjegyzem ettől az ebayertől már rendeltem azelőtt cipőt és 2hét alatt meg érkezett).

Tudom hogy szoktak késni az áruk meg minden,de miután megrendeltem rá egy hónapra egy pólót is nem attól az eladótól,de ugyanúgy kínából,ami ma már megjött...

Ez miért lehet?Van olyan lehetőség,hogy külföldön vagy már belföldön csak elkeveredett,vagy valaki eltulajdonította?

Mit tehetnék?Már okt 7 előtt írtam az eladónak hogy azért máskor már megvolt ilyenkor a feladott doboz,de azt mondta hogy még mindig szállításban van és küldött is ilyen "adatokat".



2014. okt. 15. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugi, leárazáskor megkapod. :)
2014. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!