Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudom mi van a paypal...

Tinuss94 kérdése:

Nem tudom mi van a paypal számlámmal. Mit tegyek? Lentebb írtam.

Figyelt kérdés
A takarékszövetkezetnél van a számlám, a kártyám master-card os. Vártam 1 hetet a 4 jegyű megerősítő kódra, de mire megjött már nem kérte. Megpróbáltam újra hozzáadni a kártyát, nem engedte, azt írta küldjem el KÉPBEN a szig. om fénymásolatát ill. a kártyáét. El is küldtem képben is és faxon is. És vártam, mert azt mondta valaki, hogy várjak majd ha visszautalják a 400 ft -ot akkor jó lesz. De olvasom fórumon, hogy nem fogják visszautalni. Akkor most mi lesz? Kérem aki tud segítsen. :(

2014. okt. 27. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkabb ezeket olvasd vegig es megerted es ne arra hagyatkozz, hogy vki ezt mondta, vki meg azt.

[link]


Egyebkent pedig ne legyel mar annyira szerencsetlen, hogy heteket varsz, amig megjon a banktol a szamlalevel a 4jegyu koddal. Amint megadod a kartyaszamot, a PP azonnal levonja a 400 forintot. Masnap hivod a bankosnenit es lekerdezed tole a 4jegyu kodot es maris aktivaltad a PP es nem kell fotokkal/emailekkel tokolni.

2014. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszod, de a kérdésemre még nem kaptam választ. Egyébként én is takarékos "néni" vagyok. És nem volt látható, és nekem nem vonták le egyből hanem zárolták, és egy hét múlva vonták le akkor kaptam meg a kódot is de akkor már nem kérte.
2014. okt. 29. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!