Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni pásztor gazdának való...

Berni pásztor gazdának való kutyaiskolát ismertek, ajánlanátok? Az illető ember Pesti.

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
én a tüköriskolákat ajánlom.
2012. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
A kutyaiskola minden fajta kutya gazdájának való. Én nem hallottam külön fajtának fenntartott suliról. Ha engem kérdezel, akkor a tükörsulit javaslom.
2012. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valami olyat találok itt neten hgy a tükörsuli 2010-ben volt utoljára. Am autóban hol szállítanátok egy ilyen nagy testű kutyeszkát?
2012. jún. 12. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Népszigeti, Őrmezői, Rákoscsabai mind nagyon jó suli. Azt válassza a gazdi, amelyik a legkényelmesebben elérhető számára. [link]
2012. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kutya ülhet a hátsó ülésen is, vagy a csomagtartóban, de ott biztonságosabb, ha boxban utazik. A gazdától függ teljesen. Nyilván ha nem akarja, hogy mindent belepjen a kutyaszőr, akkor a box praktikusabb.
2012. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 klopusz ***** válasza:

Szia!


Először is: bármelyik kutyasuliba viheted, kevés az, ahol fajtára specializálják magukat (az engedelmesség minden fajta kutya ugyanúgy tanulhatja).


Szállítás: német juhász keverékünk az anyósülés előtt ülve utazott. Mikor két goldenem volt, azok a hátsó ülésen, biztonsági övhöz rögzítve. Amióta kombi kocsink van, a kutyának hátul a helye. Jelenleg berni pásztor - skót juhász keverékünk van, hátul utazik, a kocsi csomagtartójában, de a háló rögzítőhöz van csatolva a nyakörve egy kb 40 cm-es gurtni-félével. Így felállni, megfordulni tud, de ha kinyitom a csomagtartót, nem tud kiugrani az úttestre.

2012. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!