Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki kapott vagy kap 2014-ben...

Aki kapott vagy kap 2014-ben Bursa hungarica ösztöndíjat, az mennyit kap?

Figyelt kérdés
Írjatok megyét is
2014. nov. 7. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amennyit a lakhelye vezetése megítél. Van ahol nem adnak semmit, van ahol igen, változó.
2014. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Minimum 5-10 ezer forintot kéne adniuk, mert pár ezer forint nem ér semmit!

Kb vicc kategória

2014. nov. 7. 23:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Annyit adnak, amennyit szerintük tud nélkülözni a település. Mi néhány éve 3500-at kaptunk, tehát 3500 a településtől és 3500 a sulitól. Most azt hiszem,h már csak 1000 Ft-ot adnak. Ez egy 3000 fős szabolcsi falu. De hallottam olyanról, ami már inkább város és nem ad semennyit.

Nem csak ez a vicc, hanem az egész ország úgy, ahogy van. Amennyit adnak annyit kapsz, több mint a semmi.

2014. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Inkább erre kéne fordítani a pénzt, nem stadionok építésére, most ha szétdobnák a pénzeket minden önkormányzatnál igazságosan, minimum 10-15 ezret kapna mindenki támogatásként aki rászorul és megkapja..

Nem 8-9 milliónak kéne lenni a keretösszegnek, hanem 80-90-nek minimum...

2014. nov. 8. 18:48
 5/11 anonim válasza:
Attól is függ a havi összeg, hogy az Önkormányzat milyen feltételeket határoz meg? Nálunk pl. 3000 ft a havi, mert mindenkinek jár, aki felsőoktatásban szorul, de pl. Győrben 10 000, mert ott szigorúbb feltételek vannak...
2015. márc. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Én 10 000 Ft-ot kapok, mert nálunk minden pályázó megkapja a max összeget, mert kis település és minden évben csak egy vagy két pályázó van.

Viszont bocsi, de én az ötödik hozzászólót nem értem. Azt írja hogy Győrben szigorúbbak a feltételek, ami érthető, hiszen nagy város, ennek ellenére ott is 10 000 Ft, ahol ő él az elvileg kevésbé szigorú de csak 3000 Ft. :)

2015. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, én 5000-et kapok... és önkormányzat nem támogat, csak a település..kva keveset...és az intézményi s ugyanannyit ad, mint a település, ami érdekes..

Szóval ez nem túl sok. Kb 8-10 ezerre számítottam, de hát ez van ebből kell élni.

2015. márc. 22. 11:16
 8/11 A kérdező kommentje:
GOndolom majd május,június körül megkapom egy összegben, kb 25 ezer forint, jó lesz az
2015. márc. 22. 11:17
 9/11 anonim válasza:
Sajnos sokaknak nem küldik időben, ami bosszantó lehet főleg azoknak akiket otthonról a család nem tud támogatni. Egyébként az a 10.000 Ft segítség, de nem egy akkora összeg amihez ilyen feltételeket kellene szabni, szerintem. Például minket testvéremmel anyukám egyedül nevelt, de erre már sehol nem lehet hivatkozni, mert már ez sem jelent semmit. Családi pótléknál ha jól emlékszem plusz 1500 Ft/fő xD.
2015. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

# 5 vagyok, ÚRISTEN most látom, kicsit érthetetlenül fogalmaztam. :D Szóval az első mondat végén nincs kérdőjel, a második mondatban SZORUL helyett TANUL van. :D


6-os, a miénk is kis település, de az önkormányzat költségvetése 3000-et határozott meg. Ők nem nagyon támogatják az értelmiségi réteg képzését, az egyetemisták úgyis csak otthagynák a falut, biztos így vannak vele (főleg egy istenháta mögötti helyen). :D


Kérdező: "és önkormányzat nem támogat, csak a település"...

Minden településnek van önkormányzata, ezek ítélik oda az összeget. Nem értem hogy támogat a település, aminek önkormányzata van, de az már nem támogat, mi?

2015. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!