Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit fogok kapni miután megszül...

Mit fogok kapni miután megszületett a gyerek?

Figyelt kérdés
dolgoztam és kb az átlag keresetem 80ezer fölött volt.Miután megszületett a pici ugyanúgy fogom kapni a 70%át,én ezt tudom.7,5hónapos terhes vagyok és eddig ugye táppénzen vagyok és 70fölött kaptam a fizut.családipótlékkal remélem nem keresek kevesebbet.
2008. aug. 16. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Annyit nem fogsz kapni, mint amikor dolgoztál, ki van ez találva. Én olyan 70 körül kerestem, vagy fene se emlékszik már rá, de valahogy így. Most kapok 45 ezret. De számold ki, hogy ha mondjuk keresel 85 ezret egy hónapban, akkor annak vedd a 70%-át, ami ugye 59.499 plusz 12.500 az 71.999
2008. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!