Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Márciusban hozzá jutok 500....

Márciusban hozzá jutok 500. 000Ft-hez. Közép-hosszú távon (3-5 év) mibe éri meg befektetni? Ruhát, műszaki dolgot nem akarok venni, a befektetésekhez nem értek, de a bankban sem akarom hagyni!

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 10:00
 1/3 anonim válasza:
48%
500 ezer Ft csak a kis embernek nagy(nekünk), nem tudom ez elég e valamihez:/ Rakd egy kártyára és jó lesz az még:D
2010. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kockázat nélkül államkötvény, kockáztatva tőzsde
2010. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a tőzsdét javaslom, de csak kellő utánaolvasás, tájékozódás után. A banki lekötés kb. 7-8%-ot hoz évente, míg a tőzsdén átlag 20-60% összebarkácsolható. Sztem keress meg egy korrekt, ügyfélbarát brókercéget ahol adnak tanácsokat is a kereskedéshez, hogy ne kelljen megfizetned a "tanulópénzt"... Ha kell további segítség írj PM-t...
2010. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!