Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerez így tulajdont a vevő...

Szerez így tulajdont a vevő az árukon?

Figyelt kérdés
A vevő betér egy áruházba, ahol különféle termékeket vásárol. Fizetést követően a kijáratnál az egyik szállító arról tájékoztatja, hogy a megvásárolt áruk az ő tulajdonát képezik, mivel az áruház még nem fizette meg számára az áruk ellenértékét.

2015. jan. 3. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha veszel egy lopott autót és kiderül akkor az autót elkobozzák és vissza adják a eredeti tulajnak.

se pénz se autó.

2015. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez most kamu?
2015. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem,normális válaszokat kérek.

Köszönöm

2015. jan. 3. 15:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a vásárlónak már kiállították a blokkot/számlát, akkor természetesen igen, az áru a vevőé.
2015. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. És nem is fejtem ki, mert ez akkora marhaság, hogy fél óra kevés lenne a tisztázáshoz.
2015. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha kaptál blokkot miután fizettél akkor már a tiéd


kérdezd meg a szállítót hogy van e papírja amin a kosaradban lévő termékek sorozatszámai szerepelnek.. nincs? akkor meg rendezze le az áruházzal

2015. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:D én még rá is hívnám a rendőröket, mert bárki mondhatja ezt, lehet csaló is. De minimum kiröhögném, hogy szerintem meg az én tulajdonomat képezik, ha nem tetszik neki, tegyen feljelentést.
2015. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen szerezhet. A szállítónak semmi köze hozzád, mint vásárlóhoz. Az áruházzal kell leboxolnia ezt.
2015. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!