Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyet intézni?

Hogyan lehetne ilyet intézni?

Figyelt kérdés
A bátyám beteg. Műtétre lenne szüksége, amit svájcban végeznek csak el, de rengeteg pénz kéne hozzá. Én a nővére vagyok. Arra gondoltam, hogy ha nyitnánk egy számlát, és fogadnánk pénz adományokat, talán ossze gyűlne rá. De hová kell fordulni, hol kell elkezdeni, ezt nem tudom. Tudom hogy itt sok okos ember van, valaki tanácsot adna ez ügyben? Mi szegények vagyunk. Szlovákiaiak amúgy. Kérem , ne adjatok rosszindulatú válaszokat. Koszonom.

2015. jan. 28. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Mély együttérzésem és remélem sikerül megoldani.


Biztos, hogy csak Svájcban végzik azt a műtétet? Tudom, extrémnek fog hangzani, de pl. Thailandnak nagyon fejlett korházai vannak, bonyolult műtéteket teljes ellátással a svájci tobbtízezer vagy százezer eurós árhoz képest fillérekért megkapni, érdemes ebbe az irányba is kutakodni!

2015. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!