Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes-e feljelentést tenni?...

Érdemes-e feljelentést tenni? Ha igen, mi a módja?

Figyelt kérdés

Idén augusztusban lesz 2 éve, hogy parommal összeházasodtunk, és anyósoméktól kaptuk ajándékba, hofy kifizették a videóst. Ismerősük ajánlotta őt.

Lenyeg az, hogy ha minden igaz akkor van szerződés is, melyben 3 dvd volt. Eddig kaptunk kettőt, ha jól emlékszem azokat a megbeszélt hataridőn belül. A 3. dvdre kért egy kis türelmet, amivel semmi problema. Aztán telt múlt az idő s akkor megkerestem, sajnos csak e-mailben tudom elérni, mivel külföldön lakunk. A beszélgetésekben megkérdeztem tőle, hogy lehetseges-e, hogy a vagatlan nyersanyagot megkapjuk. Erre azt valaszolta termeszetesen, ha szeretnenk es meg kert egy kis türelmet a dvdkre, 2014 marcius végéig. Szóval ez a helyzet, elérni nem lehet, e-mailre telefonra nem reagál, az ismerősnek aki ajanlotta azt mondta par napja, hogy Ő nem emlekszik rá, hogy tartozna nekünk. Ennyi amit el tudtam érni innen kintrol.


Előre is köszönöm a valaszokat!


2015. jan. 29. 11:48
 1/1 SándorÚr ***** válasza:
Hát talán igazad van, de kell neked ez a szenvedés? Engem is átvertek az esküvőmkor, de nem idegesítem rajta magam, csak mindenkinek elmondom hová ne menjen ha legzin gondolkozik.
2015. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!