Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olvastam egy cégnek a dániai...

Olvastam egy cégnek a dániai álláshirdetését (a cég nevét nem szeretném leírni). Mezőgazdasági munkákra közvetít munkavállalókat. Gondolom vannak olyanok, akik dolgoztak már ezzel a céggel. Tudnátok nekem pár kérdésre válaszolni? A kérdéseim ezek:

Figyelt kérdés
1. Összesen mennyi kezdőtőke szükséges a kijutáshoz és addig, amíg nem kapja meg az ember az első havi fizetését (élelmiszer költsége stb. )? 2. Mik a tapasztalatok a céggel kapcsolatban? 3. Adózás és TB szempontjából mennyire bejelentett ez a munka? Olvastam már itt, hogy volt, olyan, akit feketén dolgoztattak.4. Angol nyelvtudással szakmai tapasztalat nélkül lehetséges elhelyezkedni segédmunkásként? Sok becsapott emberről olvastam és hallottam már a külföldi munkával kapcsolatosan, így ez indokolja a kérdéseimet.

#külföldi munka #dániai munka
2015. febr. 3. 16:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!