Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes munka ami nem átverés?

Internetes munka ami nem átverés?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
felejtős...
2010. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
94%
nincs
2010. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Fizess be 1999 Ft-ot és szervezz be heti 50 embert,akiknek a befizetéséből kapsz 25% jutalékot.Nem érdekel?xD
2010. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Van ilyen!

Sokan el sem hiszik, hogy lehet pénzt keresni az internet segítségével, pedig már Amerikában az emberek majdnem negyede otthonról dolgozik. Természetsen körültekintőnek kell lenni, de aki annyira fél mindentől, hogy meg sem próbálja, annak semmi esélye. Én elmúlt év végén találkoztam egy munkával, persze erről is szinte mindenki a családban lebeszélt, de én hinni akartam benne. És bejött! Mindig az ismeretlen út az amivel jól lehet keresni, ami százéves ötlet, attól ne várj semmit!

2010. febr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Parasztvakítás, úgy mint a Szájönnnet meg a hasonlók... aki azt mondja h. bejött neki azért van mert ő a kolbász másik végén áll... te meg térdepelhetsz
2010. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy jó lehetőség. Nagyon sok embert kifizettek már. Paypal account viszont szükséges

2010. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen nincsen. Legalábbis idehaza.
2011. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!