Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ilyen POFÁTLANUL méreg...

Miért ilyen POFÁTLANUL méreg drágák a postai díjak?

Figyelt kérdés
Vettem egy könyvet 990 Ft-ért unokatesómnak születésnapjára, megyek a postára feladni: 1500 Ft. Ez nem normális dolog basszus... a futárszolgálat 1000 Ft-ért viszi ki a csomagot. Hogy lehet drágább a posta, mint a futár?
2010. febr. 11. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem levélként adtad fel? vagy belföldi csomagként? Az sokkal olcsóbb lenne.
2010. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát igen. nagyon drága. Szoktam rendelgetni, és sokszor több a postai díj, mint maga a termék. Szerintem szomorú.

De valóban, ha levélként adod fel akkor olcsóbb. Levélként addig adhatod fel, míg a 3 különböző oldalának a hossza nem haladja meg a 100 cm-t. Szóval te egy 50x20x20 -as csomagot is feladhatsz levélként, és akkor csak 500 Ft körül fizetsz súlytól függően. De létezik postakész boríték is 2-300 Ft körül, és amit abba bele tudsz gyömöszölni, akár egy könyvet, azt abba fel tudod adni.

2010. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!