Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a onecoint-ba...

Mit gondolsz a onecoint-ba való befektetésről?

Figyelt kérdés
A bitcoint volt anno jó üzlet, amikor 5 centről indult és 1000 dollárig is felment. Van itt a témában szakértő, aki pontosan megtudja mondani, hogy nagyjából, % szintjén milyen esélyekkel érdemes ebbe befektetni? Annyit halottam, hogy kisebb, jelentéktelen összeggel mindenképp, aztán emelkedésnél plusz pénzeket építve rá sokat hozhat.

2015. márc. 7. 14:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
0%
Ha érdekel egy igazi biztonságos befektetés akkor tedd a fundamentába. Én egy ház árát kerestem meg vele. Ha érdekel írj privátban.
2015. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D onecoin kb olyan mint a Herbalife vagy Oriflame vagy valamelyik csoves bináris opcio kereskedő szar- MLM - piramis - Ponzi. Alapitoja valami bolgár dagadt no, es az egesz bagazs kb ki van tiltva a Skandinav allamokbol, plusz vagy 30 masik orszag fontolgatja betiltását mert nyilvánvaloan csalás lesz a vegen. indiaiak imadja egyebkent, feltehetoleg mert szeretik jo atverni egymas fejet --- szerintem itt is van par idiota aki bedolt ennek a szarnak
2016. aug. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Mittudomain ***** válasza:
15%

Egy másik témában már kifejtettem :) Egész pontosan ha rákeresel a onecoin szóra akkor amire eddig a legtöbb válasz érkezett.

Gyors válasz: Azt gondolom róla, hogy NEM befektetés.

Őszintén lenyűgöz minden olyan embernek a válasza akik tárgyi tudástól nem szenvedve, anélkül hogy utánanéznének, leírják hogy SZERINTÜK vagy VÉLEMÉNYÜK szerint mi lehet..

Kíváncsi lennék, hogy 10-ből 10 ember mit írna, mi a Onecoin mint cég terméke? :P Egyből kiderül ki az aki beleásta magát a témába és ki az aki hasraütésre lehúz olyat, amit nem ismer. Magyar szokás.. sajnos..



Bővebb leírást hogy mi ez, miről szól egy másik topicban olvashattok.

2017. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 V.Ferenc válasza:

[link]


Ennyit bezárt a bazár

2017. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Mittudomain ***** válasza:
0%
V. Ferenc: a helyzet az,.. hogy nem zárt be :D A portfolio meg lehúzhatja a redőnyt ha még ilyeneket ír :D De jé.. nem ír.. úgy látszik addig huzigálták a 10 milliárd eurós cég bajszát hogy bekeményített :D Mr. T. Ádám Pál sem meri már kitenni a nevét a cikkeihez ami kryptovalutás témáról szól :D Szóval ha nem zárt be a bazár.. akkor hogy is van ez?..
2017. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2018. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Mittudomain ***** válasza:
0%

Tökjó hogy a rengeteg érv-ellenérv törölve lett :)


MonkeyDog: most komolyan.. még egy behindmlm? Ennyi? Egy portfolio, egy behindmlm.. egy portfolio, egy behindmlm... nem unalmas? :D Nem tűnt még fel, hogy a behindmlm - ahogy a nevében is van - az összes mlm üzletet fikázza kivétel nélkül? :D


Onecoin árfolyam nemrég 16 euróról 20,75-re nőtt. Ennyiért fogadják el már mai dátum szerint 55549 helyen a világon :)

2018. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A onecoin árfolyamát nem a piac szabályozza, innentől kezdve nem ér semmit.
2018. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Mittudomain ***** válasza:
0%
Monkey, csak nem portfolios fiú vagy? :D Azok igyekeznek mindenáron bebizonyítani ezt amit írsz :) Egy régi ósdi rendszer maradványa vagy. Ezért maradtál le.. ezért költöm én a Onecoin-t nyaralásra és autóra, és ezért nem te :)
2018. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sosem fog tőzsdére kerülni, mivel nem bányászott coin, csak szimplán számítógépen hozták létre.

Ergo: semmit sem ér.

2019. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!